6QXwZ croper ruШановні колеги! 

     Рік, що минає, був насиченим на спортивні події та відкриття. Варто відмітити триумфальні перемоги наших таеквондистів на чемпіонатах світу та Європи, активну участь Союзу у міжнародних турнірах та семінарах. Ми організували та провели на високому рівні міжнародні змагання, семінари, майстер-класи, літні табори та багато іншого.

     2017 рік відкрив нам багато талановитих спортсменів, колектив Союзу поповнився новими тренерами та учнями. Ми зміцнили матеріально-технічну базу Союзу та вийшли на більш високий рівень проведення спортивних змагань. І все це завдяки нашим спільним зусиллям і злагодженим командним діям.

     Значним здобуттям Союзу є визнання виду спорту "Таеквон-До" в Україні. Ця подія стала логічним результатом систематичної роботи усього колективу Союзу. Ми успішно пройшли дистанцію довжиною у 10 років та склали своєрідний іспит часом, разом здолали перешкоди, які зробили нас ще більш впевненими і сильними.

     Підводячи підсумки 2017 року хочу подякувати нашим Тренерам за щоденну, кропітку роботу, професіоналізм, самовіддачу та бажання розвиватись. Подякувати за відданість обраній справі та вірність Союзу. Ви - наша гордість!

     Нізький уклін Батькам наших спортсменів, які, незважаючи ні на що, знаходять час та матеріальні можливості, щоб діти займались Таеквон-До, розвивались як фізично, так і духовно.

     Особлива подяка учням за вашу щоденну роботу над собою, за бажання вчитись і перемагати. Ви - наша надія, Ви - майбутнє України!

     Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай усі задуми та мрії, які не збулись в році, що минає, неодмінно реалізуються у 2018 році, і на все буде Божа благодать. Бажаю нових сил, енергії, натхнення та перемог!

Президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До

Валентин Зорба

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.