1 500x598

 

     

      02 квітня 2017 року в м. Івано-Франківськ пройшла атестація на ІІІ дан тренера Харківського обласного осередку Всеукраїнського союзу Таеквон-До, віце-президента СК "Дан-Гун" Дмитра Омеляненка. Атестацію приймав міжнародний інструктор, володар чорного поясу VI дан, Олег Соловей. 

 

 

 

Дмитро Олександрович з дитинства захоплювався різними видами єдиноборств. З 2005 року почав професійно займатись Таеквон-До, а з 2010 року розпочав успішну тренерську роботу.

Спортивний клуб "Дан-Гун", в якому здійснює свою діяльність Дмитро Омеляненко, був засновний у 2010 році. Засновником і президентом клубу є міжнародний інструктор, володар чорного поясу V дан, Омеляненко Яна Сергіївна. На сьогоднійшній день близько 150 юних спортсменів є вихованцями СК "Дан-Гун". Спортсмени регулярно виступають на турнірах, що проводяться Всеукраїнським союзом Таеквон-До, показуючи високу підготовку та займаючі призові місця.

В лютому 2017 року в м. Харків за ініціативи Харківського обласного осередку ВСТ пройшов Перший відкритий кубок "Kharkiv Open 2017 - King of Taekwon-Do", який за словами організаторів стане регулярним і в майбутньому буде дарувати глядачам багато яскравих емоцій та незабутніх вражень.

2 500x807 3 500x749

chemp 500x331

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.