П.І.Б  тренера  звання   обласний підрозділ
                             САХЬЕН
1 Петровський Олег Георгійович VІІ дан Харківський
                       САБОМ НИМ (IV-VI дани)
2 Соловей Олег Ярославович VІ дан Івано-Франківський
3 Бойко Валерій Миколайович VІ дан Київський міський
4 Кузнецова Ірина Юріївна V дан Харківський
5 Омеляненко Яна Сергіївна  V дан Харківський
6 Манжула Андрій Євгенович V дан Київський міський
7 Тарасенко Олександр Миколайович V дан Київський міський
8 Соловей Катерина Геннадіївна IV дан Івано-Франківський
9 Жеребнов Станіслав Олександрович IV дан Кіровоградський
10 Максименко Ігор Володимирович IV дан Київський міський
11 Умаров Абдулахад Ергашбаєвич IV дан Одеський
12 Петровська Наталія Андріївна IV дан Харківський
13 Свинар Анастасія Ігорівна ІV дан Київський міський
                    БУСАБОМ НИМ (І-ІІІ дани)
14 Довбня Валерій Григорович ІІІ дан Вінницький
15 Іваненко Вячеслав Михайлович ІІI дан Чернігівський
16 Грищук Іван Степанович ІІI дан Івано-Франківський
17 Кичко Артем Валерійович ІІI дан Київський міський
18 Соловей Віталій Олегович ІІІ дан Івано-Франківський
19 Соколовська Вікторія Володимирівна ІІІ дан Івано-Франківський
20 Омеляненко Дмитро Олександрович ІІІ дан  Харківський
21 Калашнікова Ганна Ігорівна ІІІ Дан Дніпропетровський
22 Фурикевич Михайло Богданович ІІІ Дан Івано-Франківський
23 Благий Юрій Степанович II дан  Івано-Франківський
24 Науменко Катерина Вадимівна ІІ дан Харківський
25 Федорова Ганна Сергіївна ІІ дан Харківський
26 Бойчук Марко Анатолійович  ІІ дан Івано-Франківський
27 Коробко Анатолій Олександрович II дан  Кіровоградський
28 Корсіков Валентин Сергійович II дан  Кіровоградський
29 Савчак Любомир Миколайович II дан  Івано-Франківський
30 Омельчак Анастасія Олегівна II дан  Київський міський
31 Шкраба Віталій Юрійович II дан  Львівський
32 Демчишин Данило Романович ІІ дан Івано-Франківський
33 Дудчак Сергій Васильович ІІ дан Чернівецький
34 Бондаренко Віталій Федорович ІІ дан Чернігівський
35 Цимбал Олександр Петрович ІІ дан Чернівецький
36 Орлов Нікіта Віталійович ІІ дан Київський міський
37 Пархоменко Євген Олегович ІІ дан  Харківський
38 Кулеба Віталій Ігорович  ІІ дан Київський міський
                                      
39 Брюховецький Михайло Костянтинович I дан Запорізький
40 Гамаюнова Катерина Вячеславівна І дан Одеський
41 Вірста Оксана Остапівна І дан Львівський
42 Войтович Олег Борисович I дан Львівський
43 Ворох Василь Володимирович I дан  Івано-Франківський
44 Гладкий Максим Володимирович I дан Кіровоградський
45  Буцик Віталій Михайлович  І дан Київський міський
46 Грешко Ростислав Володимирович І дан Івано-Франківський
47 Грищук Микола Степанович I дан Івано-Франківський
48 Малик Василь Степанович I дан Чернівецький
49 Пахомова Анастасія Вадимівна I дан Харківський 
50 Тулик Микола Вікторович І дан Чернівецький
51 Лисоковський Сергій Георгійович І дан Харківський
52 Пашков Олексій Володимирович І дан Івано-Франківський
53 Томляк Марина Василівна І дан Вінницький
54 Самченко Анжеліка Андріївна I дан Івано-Франківський
55 Королович Владислав Олегович І дан Закарпатський
56 Тарасенко Станіслав Геннадійович  І дан Харківський
57 Маковійчук Владислав Васильович І дан Івано-Франківський
58 Олійник Руслан Богданович I дан Івано-Франківський
59 Понарін Ігор Васильович І дан Рівненський
60 Савчак Аліна Михайлівна I дан Івано-Франківський
61 Михник Віталій Сергійович І дан  Київський міський
62 Наконечний Влодимир Юрійович І дан  Київський обласний
63 Колесніченко Владіслав Олександрович І дан  Харківський
64 Глухенко Валентина Анатоліївна І дан Закарпатський
65 Кузик Павло Васильович I дан Чернівецький
66 Безеде Дмитро Дмитрович І дан Чернівецький
67 Дудчак Ганна Володимирівна І дан Чернівецький

 Інформація станом на 03.02.2018

 



№  П.І.Б      звання осередок
1 Барчук Андрій Тарасович    ІІІ дан Івано-Франківський
2 Білоус Антон Олександрович      I дан Рівненський
3 Благий Юрій Степанович     II дан  Івано-Франківський
4 Бондаренко Віталій Федорович І дан Чернігівський
5 Брюховецький Михайло Костянтинович      I дан Запорізький
6 Буцик Віталій Михайлович І дан Київський міський
7 Василенко Євгеній Анатолійович     II дан  Кіровоградський
8 Вірста Оксана Остапівна     І дан Львівський
9 Вовк Юрій      I дан Івано-Франківський
10 Войтович Олег Борисович      I дан Львівський
11 Ворох Василь Володимирович     I дан  Івано-Франківський
12 Гладкий Максим Володимирович      I дан Кіровоградський
13 Глега Руслан Петрович      I дан Рівненський
14 Грешко Ростислав Володимирович     І дан Івано-Франківський
15 Грищук Микола Степанович      I дан Івано-Франківський
16 Данищук Сергій Юрійович     II дан  Івано-Франківський
17 Джига Віталій Іванович      I дан Одеський
18 Джига Ганна Олександрівна      I дан Одеський
19 Довбня Валерій Григорович ІІ дан Вінницький
20 Драчук Ангеліна Олександрівна І дан Київський міський
21 Дудчак Сергій Васильович     І дан Чернівецький
22 Жеребнов Станіслав Олександрович    IV дан Кіровоградський
23 Зудін Євген Олександрович І дан Київський міський
24 Калашнікова Ганна Ігоревна IV дан Дніпропетровський
25 Кичко Артем Валерійович    ІІ дан Київський міський
26 Кім Станіслав Геннадійович      II дан  Кіровоградський
27 Колос Олег Олександрович      I дан Київський міський
28 Королович Владислав Олегович І дан Закарпатський
29 Корсіков Валентин Сергійович     II дан  Кіровоградський
30 Кузнецова Ірина Юріївна     IV дан Харківський
31 Ляцевич Олександр Григорович      I дан Волинський
32 Маковійчук Владислав Васильович І дан Івано-Франківський
33 Максименко Ігор Володимирович    ІІI дан Київський міський
34 Мацюк Антоній Антонович      I дан Волинський
35 Огньов Юрій Юрійович    IV-дан Київський міський
36 Олійник Руслан Богданович      I дан Івано-Франківський
37 Петренко Євген Дмитрович І дан Дніпропетровський
38 Понарін Ігор Васильович І дан Рівненський
39 Романенко Артем Олександрович І дан Київський міський
40 Савчак Аліна Михайлівна      I дан Івано-Франківський
41 Савчак Любомир Миколайович     II дан  Івано-Франківський
42 Самеляк Володимир Сергійович     2 куп Чернівецький
43 Свинар Анастасія Ігорівна     ІІ дан Київський міський
44 Сікорська Ангеліна Олексіївна 4 куп Запорізький
45 Соловей Катерина Геннадіївна    IV дан Івано-Франківський
46 Соловей Олег Ярославович     V дан Івано-Франківський
47 Томляк Марина Василівна І дан Вінницький
48 Трохановський Андрій Дмитрович      I дан Івано-Франківський
49 Тулик Микола Вікторович     І дан Чернівецький
50 Федорова Ганна Сергіївна      I дан Харківський
51 Філінюк Сергій Ростиславович      2 куп Рівненський
52 Фурикевич Михайло Богданович     II дан  Івано-Франківський
53 Хемій Віталій      I дан Івано-Франківський
54 Чіркін Павло Сергійович      I дан Одеський
55 Чумаченко Яна Сергіївна       IV дан Харківський
56 Шкраба Віталій Юрійович      II дан  Львівський

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.