Пуляев

 

 

 

Вітаємо голову Житомирського обласного осередку ВСТ Андрія Пуляєва з успішним складенням атестації на ІІ дан. Атестацію приймав міжнародний інструктор Олег Соловей, VI дан.

Соловеи

 

3 грудня в м. Івано-Франківськ міський голова Руслан Марцінків вручав нагороди в номінації людина року в різних галузях. Номінацію людина року в галузі спорту отримав спортсмен Івано-Франківського обласного осередку ВСТ, триразовий чемпіон Європи з Таеквон-До Віталій Соловей. Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає Віталія з заслуженою нагородою і бажає тільки перемог у майбутньому

IMG 545f97e0641dcd731e170d1d06e0cfbe V

 

 

1-2 грудня в м. Києві пройшов технічний семінар з міжнародним інструктором, суддею міжнародного класу категорії А Олегом Петровським, VIII дан. Організаторами семінару виступили СК "Макс Спорт" та СК "True Way TKD Club".

 

 

Детальніше...

Одесса

 

30 листопада в м. Одеса пройшов спаринг-семінар, який проводив керівник Одеського обласного осередку ВСТ Умаров Ахат, IV дан. Семінар проводився з метою популярізації Таеквон-До в Одеській області. Крім вихованців Одеського обласного осередку ВСТ в семінарі прийняли участь спортсмени каратисти.

IMG fe55a8394a84f438eb19935be807e629 V

 

 

 

Вітаємо тренера Івано-Франківського обласного осередку ВСТ Вікторію Соколовську з успішним проходженням атестації на ІV дан та отриманням статусу міжнародного інструктора. Атестацію приймав майстер Алесандру Муресан, VII дан (Румунія) 27 листопада 2018 р. Також після проходження міжнародних інструкторських курсів в м. Місбах, Німеччина 23-25 листопада Вікторія Соколовська отримала статус міжнародний суддя категорії "А". 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.