Pulyaev 500x679

 

   Рішенням Президії Всеукраїнського Союзу Таеквон-До від 03.01.2018 року утворено Житомирський обласний осередок ВСТ. Керівником новоутвореного підрозділу призначено Пуляєва Андрія Володимировича.

  Андрій Володимирович є володарем чорного поясу 1 дан і даний момент здійснює тренерську діяльність в місті Новоград-Волинський, Житомирської області. Пріоритетною задачею для голови осередку є розвиток Таеквон-До в усьому Житомирському регіоні.

   Секретаріат ВСТ

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

aetf

wtf

dsms

mvs

maybutne

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.