wordtkd2013

24 - 25 жовтня 2013 року, на Чемпіонаті світу з Таеквон-До, у своїй майстерності змагались юніори. Перші два дні змагань видались для нашої збірної щедрими на призові місця. З пяти юніорів збірної України, троє стали призерами чемпіонату. А Іван Грищук здобув титул найсильнішого таеквондиста світу у своїй ваговій категорії.

Досягнення збірної України у розділі змагань "Спаринг":

У ваговій категорії понад 75 кг. Україну представляв спортсмен з Івано-Франківська Іван Грищук. На шляху до свого першого світового чемпіонського титулу  Іван впевнено переміг  таеквондистів з Нової Зеландії, Румунії, Аргентини та Польщі. У фіналі на нашого прикарпатського козака чекав господар турніру - іспанець Патрісіо Серано. Двобій проходив при шаленій підтримці іспанських вболівальників. На даянгу відбувалось чоловіче протистояння та боротьба стилів. Бій виявився видовищним і по праву став прикрасою турніру. Кожен з фіналістів заслуговував на перемогу, проте українець продемонструвавши волю та характер здобув впевнену перемогу. Вітаємо Івана Грищука та його наставника Олега Солов'я з золотом Чемпіонату світу - 2013.

MG 9679

на фото: Чемпіон світу з Таеквон-До - 2013  Іван Грищук

MG 9689

У ваговій категорії до 62 кг. Україну представляв іванофранківець Данило Демчишин. Наш спорстмен здобув впевнені перемоги над суперниками з Ізраїлю, США та Росії. У півфіналі Данило зустрівся з майбутнім чемпіоном світу, італьянецем Тімоті Бос., якому поступився у рівній боротьбі. За підсумками виступів  Данило Демчишин став бронзовим призером Чемпіонату світу - 2013 та посів почесну третю сходинку п'єдисталу.

MG 9645

на фото: бронзовий призер  з Таеквон-До - 2013  Данило Демчишин

У ваговій  категорії до 75 кг. кіровоградець Анатолій Коробко здобув впевнені перемоги над  таеквондистами з Росії, Італії та Пуерто-Ріко. Проте у півфінальному двобої, з незначною різнецею у очках, поступився титулованому таеквондисту з Ірландії Адаму Фолею. За підсумками виступів Анатолій Коробко став бронзовим призером Чемпіонату світу - 2013 та зайняв почесне третє місце.

MG 9664

на фото: бронзовий призер  з Таеквон-До - 2013  Анатолій Коробко

Слід відзначити, що для Івана Грищука, Данила Демчишина та Анатолія Коробко це перші найвищі досягнення на світовій арені за час спортивної кар'єри.

Вітаємо наших призерів та наставника збірної України Олега Солов'я з успішним виступом наших юніорів на Чемпіонаті світу з Таеквон-До.

Наступні два дні чемпіонату, 26-27 жовтня, в своїй майстерності змагатимуться дорослі. В розділі "спаринг" Україну представлять: Катерина Соловей, Юрій Благий, Дмитро Безверхий та Владислав Королович.

MG 9392

Бажаємо нашим спортсменам успішного виступу та яскравих перемог!

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.