13 500x703

З 9 по 11 червня 2017 року в м. Люблін, Польша відбувся восьмий Кубок Європи з таеквон-до серед дітей, кадетів, юніорів та дорослих. У змаганнях прийняли участь близько тисячі учасників, які представляли понад 100 клубів з 23 країн Європи. Україну на Кубку Європи представляли 6 команд Всеукраїнського Союзу Таеквон-До: Solovey Team (Івано-Франківськ), Maks Sport TKD Club (Київ), Extreme Taekwon-Do Club (Чернівці), Kychko Taekwon-Do Club (Київ), Red Scorpion (Рівне), Korolovych Team (Ужгород).

Українські спортсмени зайняли третє загальнокомандне місце серед дітей та кадетів з 15 країн-учасниць, завоювавши 8 золотих, 7 срібних та 10 золотих медалей. Серед юніорів та дорослих Україна посіла п'яте місце серед 22 країн Європи з результатом 2 золоті, 1 срібна та 9 бронзових медалей.

9 500x305  8 500x375

Відмінну підготовку, техніку та високі результати показали таеквондисти Solovey Team (Івано-Франківськ) та Maks Sport TKD Club (Київ), які у клубному заліку серед всіх вікових груп посіли відповідно третє та четверте-п'яте місце.

1 500x320  2 500x375

6 500x667  5 500x667

7 500x667  12 500x667

10 500x375  11 500x375

Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає збірну команду України з успішним виступом на Кубку Європи в Любліні, бажає спортсменам та їх тренерам міцного здоров'я та наснаги для майбутніх виступів на міжнародній арені!

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.