ГермЗ 22 по 28 квітня в м. Інзель, Німеччина пройшов Чемпіонат світу з Таеквон-До, де Україну представляли 29 спортсменів національної збірної команди під керівництвом головного тренера збірної Солов'я Олега Ярославовича та тренерів збірної: Соловей Катерини, Бойко Валерія, Кузнецової Ірини та Максименка Ігоря. В змаганнях, що проходили в усіх розділах серед дорослих та юніорів, прийняли участь 2000 учасників з 64 країн світу. Спортсмени збірної команди України, виборовши перемоги у запеклих боях, завоювали 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі, що дозволило Україні посісти 10 загальнокомандне місце серед 64 країн світу.

Чемпіонами світу в особистому спарингу серед дорослих стали Віталій Соловей у ваговій катерії -57 кг та Данило Демчишин у ваговій категоріх -85 кг. Спортсмени з Івано-Франківська провели 6 переможних поєдинків. Віталій і Данило до цього були чемпіонами світу серед юніорів (Віталій дворазовим чемпіоном світу серед юніорів), а на цьому чемпіонаті світу вперше вибороли золоті медалі серед дорослих.

Срібну медаль серед юніорів в особистому спарингу (вагова категорія +65 кг) посіла Каріна Перхулин з Івано-Франківська, що провела 5 переможних поєдинків.

Бронзові медалі в особистому спарингу здобули Діана Шкварок серед дорослих (вагова категорія -50 кг) та Дмитро Тишко серед юніорів (вагова категорія -50 кг). Всі спортсмени представляють СК "Лідер", м. Івано-Франківськ, тренера Олег та Катерина Соловей.

В останній день змагань чоловіки юніори збірної команди України проведи переможні поєдинки з командного спарингу і в здобули титул чемпіонів світу. Склад команди, що завоювала золоту нагороду: з м. Києва - Євсєєв Єгор та Бабич Олег, з м. Івано-Франківська - Кузьмін Артур та Іванюк Ілля, з м. Харкова - Калашнік Сергій та Редькін Кирило.

Бронзову медаль у командному спарингу завоювали жінки юніорки: з м. Івано-Франківська - Хімук Софія, Трифонова Ксенія, Перхулін Карина, з м. Києва - Звегенцова Зоя та з м. Харкова - Копернак Єлизавета та Караваєва Ангеліна.

Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає спортсменів збірної команди України та їх тренерів з перемогами, які свідчить про те, що Таеквон-До в Україні розвивається на дуже високому рівні. Величезна робота з підготовки спортсменів, інтенсивні навчально-тренувальні збори, командна професійна робота, націлена на перемогу - це все надзвичайна робота тренерського складу, без якої не було б цього успіху. Дякуємо всім спортсменам, тренерам та головному тренеру збірної команди з Таеквон-До Олегу Солов'ю за відчуття гордості за нашу країну!

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.