14-15 вересня в м. Івано-Франківськ відбувся технічний семінар під керівництвом Майстра Петровського Олега, 8 дан (Харків). В семінарі прийняли участь 87 учасників.

 

14-15 вересня в м. Івано-Франківськ відбувся технічний семінар під керівництвом Майстра Петровського Олега, 8 дан (Харків). В семінарі прийняли участь 87 учасників.

 

Бондаренко

 

 

30 липня в м. Києві пройшла атестація керівника Чернігівського обласного осередку ВСТ Бондаренко Віталія на ІІІ дан. Атестацію приймав майстер Валерій Бойко, VII дан. Вітаємо Віталія з успішним складанням іспиту та набутими знаннями.

1

 

З 22 по 29 липня в с. Яблуниця, Івано-Франківська область відбувся 4-й міжнародний табір "ITF Fight Evolution Camp by Katya and Oleg Solovey". В навчально-тренувальних зборах прийняли участь 122 спортсмена з 18 країн світу, а саме: Аргентини, Білорусії, Кіпру, Чехії, Фінляндії, Грузії, Німеччини, Ірландії, Казахстану, Молдови, Ірландії, Молдови, Нідерландів, Пакистану, Румунії, Іспанії, Великобританії та України. Також серед учасників були присутні понад 10 чемпіонів світу і три володаря 7 дану: майстер Стівен Кулі (Ірландія), майстер Александр Муресан (Румунія) і майстер Тірі Мур (Франція). Слід відмітити, що ірландці, румуни і українці були представлені національними збірними командами своїх країн.

 

 

Детальніше...

1

 

27 липня пішов з життя Роман Вірастюк, відомий український спортсмен.

Всеукраїнський Союз Таеквон-До висловлює співчуття близьким та друзям Романа Ярославовича. 

Пам'ятаємо його як щиру людину з великої літери, яка залишила за собою тількі світлі спогади.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

aetf

wtf

dsms

mvs

maybutne

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.