IMG 8064 500x375

 

З 22 по 29 липня на спортивній базі Всеукраїнського Союзу Таеквон-До в Карпатах відбувся 3-й міжнародний табір "ITF FIGHT EVOLUTION by Katya and Oleg Solovey". В цьому році в таборі прийняли участь 120 спортсменів з 17 країн, а саме: Англія, Ірландія, Румунія, Іспанія, Польща, Росія, Беларусь, Казахстан, Голандія, Угорщина, Словаччина, Фінляндія, Бельгія, Молдова, Чехія і Україна.

 

Детальніше...

imgonline com ua Compressed WsijfFIfjB

 

 

Віце-президент Міжнародної федерації Таеквон-До гранд майстер Пол Вейлер відвідав м. Харків з приватним візитом.

 

 

Детальніше...

IMG 5501 min

 

 

На початку червня на спортивній базі Всеукраїнського Союзу Таеквон-До в Карпатах відбулися Навчально-тренувальні збори з Таеквон-До та оздоровчий табір для дітей.

 

Детальніше...

IMG c86f7bbd3cb5db2c579306b086eb2610 V min

 

Наприкінці травня пройшли атестації в шести спортивних клубах Київського міського осередку ВСТ та СК "Святослав" (Запорізький обласний осередок ВСТ). Близько  230 спортсменів успішно здали іспити на чергові кольорові та чорні пояси.

 

 

Детальніше...

ЧЕрнигов

 

Кожного травня традиційно проходять атестації спортсменів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До на кольорові та чорні пояси. 26-27 травня пройшли атестації в Житомирському, Чернігівському, Чернівецькому, Одеському, Закарпатському та Кіровоградському осередках ВСТ. 

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.