558bd064 f97e 409b bcec f0f49fa9d53a

5-6 жовтня в місті Монор, Угорщина, відбувся Міжнародний турнір з таеквон-До "Eagles Cup",   який зібрав 570 учасників та 48 клубів з 7 країн Європи.

5-6 жовтня в місті Монор, Угорщина, відбувся Міжнародний турнір з таеквон-До "Eagles Cup", який зібрав 570 учасників та 48 клубів з 7 країн Європи.

Україну на цих змаганнях представили спортсмени з 10 клубів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До (Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львьвівська, Тернопільська, Черкаська області та місто Київ).

45 золотих, 23 срібні та 12 бронзових медалей - з таким результатом Україна здобула 1-е загальнокомандне місце.

Другими стали господарі турніру - Угорщина, третіми - Молдова .

За кількістю здобутих медалей, переможцями турніру серед спортивних клубів стали вихованці СК "Соловей Тім" під керівництвом Олега та Катерини Соловей  (м.Івано-Франківськ).

462211746 1932819797223561 4102387368000918714 n

Спортсмени національної збірної команди України, які стали призерами в індивідуальних змаганнях:

Корбанюк Вікторія, юніори, +65 кг спаринг;

Корбанюк Вікторія, юніори, силове розбивання.

Караваєва Ангеліна, дорослі, формальні вправи;

Олійник Вікторія, дорослі, формальні вправи.

Малишева Єва, юнаки, формальні вправи;

Петровський Андрій, юніори, спаринг;

Заіченко Данило, юніори, спаринг;

Стоколяс Ігор, дорослі, спаринг;

Мамчуренко Дарина, дорослі,  -60 кг., спаринг.

462240497 1932820333890174 1599596554389374391 n

462298806 1932819923890215 4026235269764627755 n

462212190 1932863883885819 5197962083063438691 n

Для спортсменів національної збірної команди України цей турнір став черговим етапом підготовки до Кубку світу-2024, який відбудеться наприкінці жовтня в Аргентині.

Вітаємо спортсменів та тренерів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До з високими досягненнями.

Дякуємо команді Міністерства молоді та спорту України за можливість змагатися на міжнародній спортивній арені і своїми перемогами прославляти Україну!

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.