Реєстр тренерів (оновлений) | taekwon-do.com.ua
П.І.Б тренера Звання Обласний підрозділ
САХЬЕН
1 Бойко Валерій Миколайович VII дан Київський міський
2 Соловей Олег Ярославович VII дан Івано-Франківський
3 Гончарук Вікторія VII дан Київський міський
САБОМ НИМ (IV-VI дани)
4 Манжула Андрій Євгенович VI дан Київський міський
5 Мунтян Олексій Сергійович VI дан Дніпропетровський
6 Тарасенко Олександр Миколайович VI дан Київський міський
7 Кузнецова Ірина Юріївна V дан Харківський
8 Карчевський Андрій Феліксович V дан Київський міський
9 Соловей Катерина Геннадіївна V дан Івано-Франківський
10 Свинар Анастасія Ігорівна V дан Київський міський
11 Умаров Абдулахад Ергашбаєвич V дан Одеський
12 Максименко Ігор Володимирович IV дан Київський
13 Король Ростислав IV дан Полтавський
14 Соколовська Вікторія Володимирівна IV дан Івано-Франківський
16 Довбня Валерій Григорович IV дан Вінницький
17 Калашнікова Ганна Ігорівна IV дан Дніпропетровський
18 Іваненко Вячеслав Михайлович IV дан Чернігівський
19 Омеляненко Дмитро Олександрович IV дан Харківський
20 Соловей Віталій Олегович IV дан Івано-Франківський
23 Ханас Андрій IV дан Одеський
24 Бунчук Віктор IV дан Запорізький
25 Бондаренко Віталій Федорович IV дан Чернігівський
26 Зубенко Роман IV дан Дніпропетровський
27 Гудзенко Юрій IV дан Київський міський
28 Кравець Анастасія IV дан Дніпропетровський
БУСАБОМ НИМ (І-ІІІ дани)
32 Кулеба Віталій Ігорович III дан Київський міський
33 Фурикевич Михайло Богданович III дан Івано-Франківський
34 Шерстюк Юрій III дан Київський обласний
35 Орлов Нікіта Віталійович III дан Київський міський
36 Колб Олександр III дан Львівський
37 Гончар Володимир III дан Львівський
38 Королович Владислав Олегович III дан Закарпатський
39 Буцик Віталій Михайлович III дан Київський міський
40 Кабашний Володимир Володимирович III дан Дніпропетровський
41 Віхров Дмитро III дан Київський міський
42 Клюєв Денис III дан Київський міський
43 Приходько Юлія III дан Київський міський
44 Катернюк Олександр II дан Тернопільський
45 Гоголь Руслана II дан Львівський
46 Уткіна Катерина Вадимівна II дан Харківський
47 Бойчук Марко Анатолійович II дан Івано-Франківський
48 Корсіков Валентин Сергійович III дан Кіровоградський
49 Савчак Любомир Миколайович II дан Івано-Франківський
50 Омельчак Анастасія Олегівна II дан Київський міський
51 Шкраба Віталій Юрійович II дан Львівський
52 Дудчак Сергій Васильович II дан Чернівецький
53 Пуляєв Андрій Володимирович II дан Житомирський
54 Шкварок Діана II дан Івано-Франківський
56 Кірієнко Павло II дан Київський міський
57 Барчук Владислав II дан Івано-Франківський
58 Півторак Андрій Анатолійович II дан Хмельницький
59 Колот Костянтин II дан Київський міський
60 Гамаюнова Катерина Вячеславівна II дан Одеський
61 Миколаєнко Владислав II дан Черкаський
62 Романенко Артем Олександрович II дан Київський міський
63 Горбуль Євген II дан Київський міський
64 Самойленко Єгор II дан Дніпропетровський
65 Кібкало Анастасія II дан Дніпропетровський
66 Жданов Віктор II дан Дніпропетровський
67 Передерій Ангеліна II дан Дніпропетровський
68 Болотенко Єлізавета II дан Дніпропетровський
69 Самойленко Валерія II дан Дніпропетровський
70 Білоус Олексій I дан Дніпропетровський
73 Межибовський Юрій I дан Київський міський
74 Куковиця Діана I дан Київський міський
75 Дніпровський Андрій I дан Київський міський
76 Терещенко Юлія I дан Київський міський
77 Білусяк Вікторія I дан Івано-Франківський
78 Ворох Василь Володимирович I дан Івано-Франківський
79 Гладкий Максим Володимирович I дан Кіровоградський
80 Грешко Ростислав Володимирович I дан Івано-Франківський
81 Демянюк Анна I дан Івано-Франківський
82 Грешко Роман I дан Івано-Франківський
83 Федорчук Олексій I дан Вінницький
85 Маковійчук Владислав Васильович I дан Івано-Франківський
86 Олійник Руслан Богданович I дан Івано-Франківський
87 Пашков Олексій I дан Рівненський
88 Наконечний Володимир Юрійович I дан Київський обласний
89 Кузик Павло I дан Чернівецький
90 Приймак Лідія I дан Івано-Франківський
91 Кабашний Володимир Георгійович I дан Дніпропетровський
92 Лобков Сергій I дан Дніпропетровський
93 Бердієв Абдуллахат I дан Одеський
94 Остапенко Марина I дан Київський міський
96 Пронін Олександр II дан Дніпропетровський
97 Зорба Валентин I дан Київський міський
98 Савчук Віра I дан Чернівецький
99 Крічфалуші Андрій I дан Кіровоградський
100 Дімчук Сергій I дан Чернівецький
101 Тітов Дмитро II дан Кіровоградський
102 Муха Ірина I дан Львівський
103 Муха Ігор I дан Львівський
105 Музика Павло I дан Київський міський
106 Засаднюк Вікторія I дан Тернопільський
107 Тарасенко Давид I дан Київський міський
108 Грицай Євген II дан Черкаський
109 Кузьмін Артур I дан Івано-Франківський
110 Онищенко Андрій I дан Івано-Франківський
111 Левандовський Святослав I дан Івано-Франківський
113 Караваєва Ангеліна I дан Харківський
115 Рабенко Ельвіра I дан Кіровоградський
117 Зорба Сергій I дан Запорізький
118 Черненко Назар I дан Київський
119 Філіпченкова Аліна I дан Кіровоградський
120 Делістянова Альона II дан Кіровоградський

Список станом на 01.05.2024

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.