Ив 1

 

10-17 лютого відповідно до календарного плану на 2019 рік в осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До пройшли наступні чемпіонати областей з Таеквон-До: чемпіонат Івано-Франківської області, чемпіонат Дніпропетровскої області, чемпіонат Львівської області та чемпіонат Житомирської області.

 

 

10 лютого близько 200 спортсменів з спортивних клубів Дніпропетровського обласного осередку ВСТ, дружньої федерації Чан Хун та Дніпропетровської області змагались за звання найкращого з Таеквон-До. В чемпіонаті області взяли участь СК "Фанат", СК "Інь Янь", СК "Сокіл", СК "Золотий Лотос" та спортивні клуби з м. П'ятихатки та Солоне.

Днепр

15 лютого в м. Дрогобич серед спортсменів Львівського обласного осередку відбувся чемпіонат Львівської області.

16 лютого 45 спортсменів СК "Звягель Тім" та СК "Боєць" взяли участь у чемпіонаті Житомирської області.

Житомир

17 лютого відбувся чемпіонат Івано-Франківської області, який зібрав рекордну кількість участників: 460 спортсменів з м. Івано-Франківська та 5 районних центрів. Була відібрана дуже сильні команда для участі у Чемпіонаті України, який відбудеться 1-3 березня в м. Києві. За результатами загально-командного заліку 1 місце зайняла команда СК "Solovey Team", 2 місце - СК "Chempion", 3 місце - СК "Legion".

Ив 2

 

За матеріалами обласних осередків

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.