german2

                                                                         

   3-4 травня 2014 року Катя і Олег Соловей провели майстер-клас з таеквон-до у Німеччині. 

Семінар відбувся у маленькому містечку Хекстер. У семінарі взяли участь близько 100 таеквондистів з Німечини, Бельгії та Голандії. Тренування проходили з 11-й ранку до 17-й години, в суботу та неділю і були поділені на декілька частин.

german

 Упродовж семінару в залі панувала дружня атмосфера. За заняттями уважно спостерігав Гранд майстер Лан Ун Кім (IX-дан), який відмітив високу підготовку наших таеквондистів.

tkd2

 За два тижні Катя і Олег Соловей проведуть тур по містам Італії, де також поділяться секретами свого успіху!

Заслужений майстер спорту Катерина Соловей у таеквон-до є дворазовою чемпіонкою світу, дев'ятиразовою чемпіонкою Європи, дворазовою володаркою Кубка світу та Кубка Європи. Крім цього вона має високі досягнення у кікбоксингу (версія WAKO), Катерина тричі ставала чемпіонкою світу, двічі чемпіонкою Європи та чотири рази виборювала Кубок світу. Олег Соловей підготував дев'ятьох чемпіонів світу. Нині він є головним тренером збірної команди України з таеквон-до.                                         

  tkd4

 Матеріал підготувала: власний кореспондент Ганна Костенко

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Навігація

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.