Атестація проводилась з 10-й до 19-й години, через  велику кількість учасників. Продемонструвати свої знання з таеквон-до прийшли 200 спортсменів. Атестація складалась з 6-ти частин. Спортсмени здавали нормативи Міжнародної Федерації Таеквон-До, до яких входить: базова техніка, спеціальна техніка, тест сили, звільнення від захватів, спортивний спаринг, фізична підготовка та теорія. Голова атестаційної комісії Соловей О.Я. відмітив високий рівень фізичної підготовки та технічної майстерності спортсменів,  високий рівень духовної розвинутості та морально-вольові якості учасників атестації.

  Тренери, які підготували спортсменів до атестації:
- Соловей Олег  V-дан
- Соловей Катерина  III-дан
- Барчук Андрій  III-дан
- Данищук Сергій  II-дан
- Благій Юрій  II-дан
- Савчак Любомир  II-дан
- Фурикевич Михайло  II-дан
- Олійник Руслан  I-дан
- Чернецький Олександр  I-дан
- Грищук Микола  I-дан

       - Цією знаковою подією Івано-Франківський обласний осередок завершує 2013 рік, який для нас був дуже вдалий - зазначив Олег Соловей. У цьому році нащі спортсмени взяли участь у Чемпіонаті Європи в Швеції, де здобули дві золоті нагороди та срібло, у Чемпіонаті світу в Іспанії, де здобули дві золоті та бронзову нагороди. Також, наші таеквондисти здобули десятки призових нагород на чемпіонатах і кубках України, міжнародних турнірах в Угорщині, Польщі, Молдові та Росії - додав головний тренер збірної України Олег Соловей.

 

 DSC7016 opt

 DSC7032 opt

 DSC7038 opt

 DSC7222 opt

 DSC7228 opt

 DSC7181

 DSC7140 opt

 DSC 71767

 DSC7252

 DSC7240

 DSC7173

 DSC7267 opt 

 На фото: тренери Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.