1

 

 

 

7 квітня в м. Києві пройшов турнір для наймолодших таеквондистів "Маленький чемпіон", що був організований СК "Макс спорт" (тренер Ігор Максименко). В турнірі взяли участь близько 150 учасників з спортивних клубів м. Києва: СК "Boiko's Team", СК "Tarasenko Team", СК "True Way TKD Club", СК "Eagle Team", СК "Kychko Team", СК "Макс Спорт".

 

 

 

Для маленьких спортсменів це був перший досвід виступу на міжклубних змаганнях, що дало мотивацію дітям на подальше навчання та зростання їх спортивної майстерності.

3

2

5

1

 

 

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ

 

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Навігація

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.