2

24-31 липня на гірськолижному курорті "Драгобрат", Закарпатська область відбулися навчально-тренувальні збори національної збірної команди України з таеквон-До і літній табір "ITF Fight Evolution Summer Camp 2022".

 

 

В літньому таборі прийняли участь 178 учасників з 12 областей України, а також гості з Молдови та Англії. Тренування проводили Сахьен Олег Соловей, сабум Катерина Соловей, з самими наймолодшими працював сабум Віталій Соловей та тренер юніорської збірної сабум Максименко Ігор.

Дані збори були першим етапом підготовки до Кубку світу з таеквон-До, що буде проходити 1-8 жовтня в м. Копер, Словенія. Тренери збірної остаточно визначились з основним складом юніорської та дорослої збірної команди України з таеквон-До, що будуть представляти України на Кубку світу.

Другий етап НТЗ відбудеться 17-18 жовтня в м. Києві та в м. Івано-Франківську.

2

1

3

 

 

 Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Навігація

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.