П.І.Б  тренера  звання   обласний підрозділ
                             САХЬЕН
1 Петровський Олег Георгійович VІІI дан Харківський
2 Бойко Валерій Миколайович VII дан Київський міський
                       САБОМ НИМ (IV-VI дани)
3 Соловей Олег Ярославович VІ дан Івано-Франківський
4 Манжула Андрій Євгенович VІ дан Київський міський
5 Мунтян Олексій Сергійович V дан Дніпровський
6 Кузнецова Ірина Юріївна V дан Харківський
7 Тарасенко Олександр Миколайович V дан Київський міський
8 Карчевський Андрій Феліксович V дан Київський міський
9 Соловей Катерина Геннадіївна V дан Івано-Франківський
10 Умаров Абдулахад Ергашбаєвич V дан Кіровоградський
11 Петровська Наталія Андріївна V дан Київський міський
12 Максименко Ігор Володимирович IV дан Одеський
13 Петровська Наталія Андріївна IV дан Харківський
14 Свинар Анастасія Ігорівна ІV дан Київський міський
15 Соколовська Вікторія Володимирівна IV дан Івано-Франківський
16 Кичко Артем Валерійович IV дан Київський міський
17 Довбня Валерій Григорович IV дан Вінницький
18 Калашнікова Ганна Ігорівна IV дан Дніпропетровський
19 Іваненко Вячеслав Михайлович IV дан Чернігівський
20 Омеляненко Дмитро Олександрович IV дан Харківський
21 Соловей Віталій Олегович IV дан Івано-Франківський
22 Денисюк Олег IV дан Київський міський
23 Теселько Володимир IV дан Миколаївський
24 Ханас Андрій IV дан Одеський
25 Жеребнов Станіслав Олександрович IV дан Кіровоградський
26 Зубенко Роман IV дан Дніпропетровський
                    БУСАБОМ НИМ (І-ІІІ дани)
27 Бондаренко Віталій Федорович ІІІ дан Чернігівський
28 Колб Олександр Захарович ІІІ дан Івано-Франківський
29 Гончар Володимир Ярославович ІІІ дан  Харківський
30 Кулеба Віталій Ігорович  ІІІ дан Київський міський
31 Фурикевич Михайло Богданович ІІІ дан Івано-Франківський
32 Шерстюк Юрій ІІІ дан Київський обласний
33 Орлов Нікіта Віталійович ІІІ дан Київський міський
34  Колб Олександр ІІІ дан Львівський
35  Гончар Володимир ІІІ дан Львівський
36 Поліщук Юрій ІІ дан Тернопільський
37  Катернюк Юрій ІІ дан Тернопільський
38  Гоголь Руслана ІІ дан Львівський
39 Галатов Дмитро ІІ Дан Київський міський
40 Благий Юрій Степанович II дан  Івано-Франківський
41 Уткіна Катерина Вадимівна ІІ дан Харківський
42 Бойчук Марко Анатолійович  ІІ дан Івано-Франківський
43 Корсіков Валентин Сергійович II дан  Кіровоградський
44 Савчак Любомир Миколайович II дан  Івано-Франківський
45 Омельчак Анастасія Олегівна II дан  Київський міський
46 Шкраба Віталій Юрійович II дан  Львівський
47 Дудчак Сергій Васильович ІІ дан Чернівецький
48 Пуляєв Андрій Володимирович ІІ дан Житомирський
49 Цимбал Олександр Петрович ІІ дан Чернівецький
50 Шкварок Діана ІІ дан Івано-Франківський
51 Пархоменко Євген Олегович ІІ дан  Харківський
52 Буцик Віталій Михайлович  ІІ дан Київський міський
53 Кабашний Володимир Володимирович ІІ дан Дніпропетровський
54 Карбаінов Іван ІІ дан Київський міський
55 Фоя Нестор ІІ дан Івано-Франківський
56 Третяк Ростислав ІІ дан Івано-Франківський
57 Півторак Андрій Анатолійович ІІ дан Хмельницький
58 Колот Костянтин  ІІ дан Київський міський
59 Гамаюнова Катерина Вячеславівна ІІ дан Одеський
60 Королович Владислав Олегович ІІ дан Закарпатський
61  Романенко Артем Олександрович ІІ дан Київський міський
62  Горбуль Євген ІІ дан Київський міський
63 Білусяк Вікторія І дан Івано-Франківський
64 Ворох Василь Володимирович I дан  Івано-Франківський
65 Гладкий Максим Володимирович I дан Кіровоградський
66 Грешко Ростислав Володимирович І дан Івано-Франківський
67 Демянюк Анна І дан Івано-Франківський
68 Грешко Роман І дан Івано-Франківський
69 Слободяник Марина Василівна І дан Вінницький
70 Самченко Анжеліка Андріївна I дан Івано-Франківський
71 Маковійчук Владислав Васильович І дан Івано-Франківський
72 Олійник Руслан Богданович I дан Івано-Франківський
73 Понарін Ігор Васильович І дан Рівненський
74 Наконечний Володимир Юрійович І дан  Київський обласний
  Кандидати у тренери    
75 Кузик Павло І дан Чернівецький
76 Дудчак Ганна Володимирівна І дан Чернівецький
77 Михник Віталій Сергійович І дан Київський міський
78 Кабашний Володимир Георгійович І дан  Дніпропетровський
79 Фуніков Костянтин І дан Київський міський
80 Бердієв Абдуллахат І дан  Одеський
81 Остапенко Марина І дан Київський міський
82  Шаповал Нікіта І дан Київський міський
83 Авраменко Анастасія І дан Івано-Франківський
84  Тулик Микола І дан Чернівецький
85  Пронін Олександр І дан Дніпропетровський 
86  Сухар Юрій І дан  Чернівецький
87 Савчук Віра І дан  Чернівецький 
88  Димчук Сергій І дан Чернівецький
89  Миколаєнко Влад І дан  Черкаський
90  Тарасенко Давид І дан  Київський міський
91 Зубрич Нікіта І дан  Харківський 
92 Білоус Антон І дан Рівненський
94 Гораль Віктор І дан Івано-Франківський
95 Ворох Наталія І дан Івано-Франківський
96 Малик Василь І дан Чернівецький
97 Гораль Владислав І дан Івано-Франківський
98 Безеде Дмитро І дан Чернівецький
99 Кравченко Іван І дан Київський міський
100 Карбаінов Іван І дан  Київський міський 
101 Несененко Оксана І дан  Київський міський 
102 Тишко Дмитро І дан  Івано-Франківський 
103 Боцун Нікіта І дан  Івано-Франківський 
104 Фоя Нестор І дан  Івано-Франківський 
105 Цимбал Олександр І дан  Чернівецький 
106 Савчак Аліна І дан  Івано-Франківський 
107 Довгань Юлія І дан  Івано-Франківський 
108 Звегенцова Зоя І дан  Київський міський 
109 Вуйтик Катерина І дан  Рівненський
110 Караваєва Ангеліна І дан  Харківський 
     
       

 Інформація станом на 11.10.2021

 



№  П.І.Б      звання осередок
1 Барчук Андрій Тарасович    ІІІ дан Івано-Франківський
2 Білоус Антон Олександрович      I дан Рівненський
3 Благий Юрій Степанович     II дан  Івано-Франківський
4 Бондаренко Віталій Федорович І дан Чернігівський
5 Брюховецький Михайло Костянтинович      I дан Запорізький
6 Буцик Віталій Михайлович І дан Київський міський
7 Василенко Євгеній Анатолійович     II дан  Кіровоградський
8 Вірста Оксана Остапівна     І дан Львівський
9 Вовк Юрій      I дан Івано-Франківський
10 Войтович Олег Борисович      I дан Львівський
11 Ворох Василь Володимирович     I дан  Івано-Франківський
12 Гладкий Максим Володимирович      I дан Кіровоградський
13 Глега Руслан Петрович      I дан Рівненський
14 Грешко Ростислав Володимирович     І дан Івано-Франківський
15 Грищук Микола Степанович      I дан Івано-Франківський
16 Данищук Сергій Юрійович     II дан  Івано-Франківський
17 Джига Віталій Іванович      I дан Одеський
18 Джига Ганна Олександрівна      I дан Одеський
19 Довбня Валерій Григорович ІІ дан Вінницький
20 Драчук Ангеліна Олександрівна І дан Київський міський
21 Дудчак Сергій Васильович     І дан Чернівецький
22 Жеребнов Станіслав Олександрович    IV дан Кіровоградський
23 Зудін Євген Олександрович І дан Київський міський
24 Калашнікова Ганна Ігоревна IV дан Дніпропетровський
25 Кичко Артем Валерійович    ІІ дан Київський міський
26 Кім Станіслав Геннадійович      II дан  Кіровоградський
27 Колос Олег Олександрович      I дан Київський міський
28 Королович Владислав Олегович І дан Закарпатський
29 Корсіков Валентин Сергійович     II дан  Кіровоградський
30 Кузнецова Ірина Юріївна     IV дан Харківський
31 Ляцевич Олександр Григорович      I дан Волинський
32 Маковійчук Владислав Васильович І дан Івано-Франківський
33 Максименко Ігор Володимирович    ІІI дан Київський міський
34 Мацюк Антоній Антонович      I дан Волинський
35 Огньов Юрій Юрійович    IV-дан Київський міський
36 Олійник Руслан Богданович      I дан Івано-Франківський
37 Петренко Євген Дмитрович І дан Дніпропетровський
38 Понарін Ігор Васильович І дан Рівненський
39 Романенко Артем Олександрович І дан Київський міський
40 Савчак Аліна Михайлівна      I дан Івано-Франківський
41 Савчак Любомир Миколайович     II дан  Івано-Франківський
42 Самеляк Володимир Сергійович     2 куп Чернівецький
43 Свинар Анастасія Ігорівна     ІІ дан Київський міський
44 Сікорська Ангеліна Олексіївна 4 куп Запорізький
45 Соловей Катерина Геннадіївна    IV дан Івано-Франківський
46 Соловей Олег Ярославович     V дан Івано-Франківський
47 Томляк Марина Василівна І дан Вінницький
48 Трохановський Андрій Дмитрович      I дан Івано-Франківський
49 Тулик Микола Вікторович     І дан Чернівецький
50 Федорова Ганна Сергіївна      I дан Харківський
51 Філінюк Сергій Ростиславович      2 куп Рівненський
52 Фурикевич Михайло Богданович     II дан  Івано-Франківський
53 Хемій Віталій      I дан Івано-Франківський
54 Чіркін Павло Сергійович      I дан Одеський
55 Чумаченко Яна Сергіївна       IV дан Харківський
56 Шкраба Віталій Юрійович      II дан  Львівський

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.