IMG 9771 min

 

 

 

 3-4 листопада в м. Мінськ відбувся спаринговий семінар з Олегом та Катериною Соловей. Семінар проходив два дні і в ньому взяли участь 120 спортсменів різного рівня підготовки.

 

 

Клуби "Спарта", "Каскад", "Боот", "Литвин", "Чу-Чхе" провели два дні пліч-о-пліч, навчаючись техниці та тактиці спарингу. Для білоруських спортсменів було великою честю повчитись і потренуватись під керівництвом п'ятиразової чемпіонки світу, дев'ятикратної чемпіонки Європи та дворазової переможниці Кубку світу Катерини Соловей та Олега Соловей - головного тренера збірної команди України, що виховав 5 чемпіонів світу і 10 чемпіонів Європи.

За два дні було проведено 5 тренувань, а загалом більше 10 годин напруженої роботи пройшло в спортзалі. Переважно матеріал стосувався технічно-тактичної підготовки до спарингів. Також були висвітлені теми психологічної і тактичної підготовки спортсменів, профілактики травм в тренувальній та змагальній діяльності. Олег та Катерина відверто ділилися необхідною інформацією. Тепла і дружня атмосфера, що панувала серед тренерів і спортсменів, допомогла провести семінар на належному рівні. 

IMG 9771 min

IMG 9773 min

IMG 9817 min

IMG 9819 min

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Навігація

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.