1

 

 

22 грудня о 3-й годині ночі на 6 поверсі заміського комплексу "Батерфляй" у с. Садове, Вінницької області сталася пожежа, внаслідок якої є загиблі та постраждалі. Волею долі саме в цьому комплексі проводились навчально-тренувальні збори Вінницького обласного осередку Всеукраїнського Союзу Таеквон-До під керівництвом голови Вінницького обласного осередку ВСТ Довбні Валерія Григоровича.

 

 

 О 3-й годині ночі Валерій Григорович здійснював черговий обхід кімнат, в яких спали діти, на 5-му поверсі готелю. В коридорі Валерій почув запах диму і одразу повідомив про пожежу мешканців готелю. За лічені хвилини Валерій Довбня разом зі своєю дружиною Наталією Довбнею вивели 54 дитини з палаючої будівлі на вулицю. До приїзду рятувальних служб наші діти вже перебували в безпеці. Як зазначив Валерій, діти одягнулись за лічені секунди і чітко, без паніки виконали всі команди тренерів по евакуації. В екстренній ситуації діти не панікували, а навпаки проявили зібранність і дисциплінованість, саме ті якості, які виховуються на заняттях з таеквон-До.

Сміливими та рішучими діями, ризикуючи власним життям, Валерій зі своєю дружиною Наталією врятували життя 54 дітей. Це є героїчний вчинок!!

Від імені колективу ВСТ, батьків та спортсменів низько вклоняємося та дякуємо Валерію Довбні та Наталії Довбні за врятовані життя наших дітей. Ваш героїчний вчинок є прикладом для наслідування кожним українським тренером, кожним громадянином нашої держави!! 

1

2

3

4

 

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.