Balloon Happy Birthday Vector 210x210

                                                      Шановні колеги!

   Щиро вітаємо колектив Всеукраїнського Союзу Таеквон-До з 10-ю річницею створення Всеукраїнського Союзу Таеквон-До! Кожен з хто займається Таеквон-До стоїть на боці добра і справедливості, не відчуваючи страху. І все це завдяки могутній силі і непереможному духу, які отримує кожен,  займаючись цим дивовижним мистецтвом самооборони. Своєю кропіткою працею та перемогами кожен з нас робить особистий внесок у розвиток цього виду спорту в Україні та пропаганду здорового способу життя. Бажаємо сил, енергії, натхнення, успіхів та творчої наснаги!  

      Наглядова Рада та Президія Всеукраїнського Союзу Таеквон-До 

 

      19 липня 2006 року Міністерством юстиції України було зареєстровано всеукраїнську громадську організацію «Всеукраїнський Союз Таеквон-До» для розвитку таеквон-до та його популяризація в Україні. Вже у 2007 році ВСТ отримав статус офіційного представника Міжнародної Федерації Таеквон-До (ITF) та Всеєвропейської Федерації Таеквон-До ( A.E.T.F) в Україні, який зберігається до теперішнього часу.

svidoctvo  vstlogo

logo new1  image4

      На сьогодні ВСТ має 15 місцевих осередків, у яких при наставництві 58 тренерів навчаються мистецтву Таеквон-До понад 2 500 таеквондистів. За 10 років діяльності ВСТ проведено 8 чемпіонатів ВСТ, 7 Кубків України, 24 міжнародні турніри з таеквон-до та 134 обласних турніри. 

сборная 2008

 pse2   DSC0464

YEWbFVriZ50 Charkiv

 2 spar2

chempVST2011 zal

         Результати ефективності роботи тренера та успішності учнів демонструються під час проходження атестацій, які проходять двічи на рік. Під час іспиту учні демонструють навички, якими оволоділи в ході занять, силу духу, характер та теоретичні знання таеквон-до. У разі успішного проходження атестації учні отримують звання куп (кольорові пояси) або дан (чорні пояси). 

zag1  рівне 1

 DSC3931   DSC4270

18 zag ivanofrankivsk1

         Особливу увагу в Союзі приділяється всебічному розвитку тренерів та підвищення їх майстерності в таеквон-до. Лише за останні 3 роки Україну з семінарами відвідали такі гран-майстри Таеквон-До як Вім Бос (Італія), Кім Ун Ланг (Німеччина), Єжи Єдут (Польща) та Томаш Барада (Словенія).

Edut2013

                                         На фото: учасники семінару є Ежи Едутом (м.Київ)

 MG 5863   MG 5760

 MG 6087

                              На фото: учасники семінару з Томашем Барадою (м. Івано-Франківськ)

Вім Бос Ягер  бос стойка

вім бос шпагат  зал построение

загальне фото

                                                     На фото: учасники семінару з Вім Боссом (м. Київ)

3   5

   MG 0036   MG 0139

 4

                                        На фото: учасники семінару з Кім Ун Ланом (м. Івано-Франківськ)

      Тренери ВСТ для підвищення рівня своєї майстерності постійно відвідують міжнародні тренерські курси ІІС, які систематично проводяться гранд-майстрами Міжнародної Федерації Таеквон-До. За роки діяльності ВСТ наші тренери відвідали 18 семінарів.

 image1 Kuzn1

                                На фото: інструкторські курси ІІС (м. Варшава, Польща)

        Спортсмени та тренери Союзу щорічно приймають участь у світових та європейських офіційних змаганнях з таеквон-до, за результатами яких систематично здобувають  золоті, срібні та бронзові нагороди. Збірна України з Таеквон-До під керівництво головного тренера Олега Ярославовича Солов’я  тричі ставала найсильнішою в Європі у командних змаганнях, а у 2015 році наша збірна зайняла друге місце у командному спарингу на Чемпіонаті світу. На сьогодні збірна України входить в п'ятірку лідерів європейського таеквон-до (серед 35 країн членів Всеєвропейської Федерації Таеквон-До).   

Збірна України Швеція 2010

sbirnSkovde2013

 sbirna 1

IMG 114     zbirna2016 Finl

  6 11

       З кожним роком авторитет українського Таеквон-До стрімко зростає на міжнародній арені, а майстерність таеквондистів Союзу вже визнано європейською та світовою спільнотою. Золотими літерами в історії українського таеквон-до вписано прізвище легендарної Катерини Соловей, дворазової чемпіонки світу та 9-ти разової чемпіонкою Європи. Завдяки наполегливій праці під керівництвом свого тренера Олега Соловя, Катерина  стала відомою у країнах світу та Європи. Авторитет українського таеквон-до щороку зміцнювався завдяки яскравим перемогам спортсменів, які увійшли в історію розвитку ВСТ, а саме: Ірини Кузнецової, Тетяни Войтович, Дзвеніслави Токаревої, Юлії Яцукевич, Ремзі Смайлова, Артема Белова, Ігоря Максименка, Василя Войтовича, Андрія Пасічника, Анатолія Коробка, Івана Грищука, Віталія Солов'я та Данила Демчишина.

 solokat  gryshyk ukr  voitovich T

          Катерина Соловей                                            Іван Грищук                                        Тетяна Войтович

Yacykevich  smailov   voitovich V

                  Юлія Яцукевич                                       Ремзі Смайлов                                        Васил Войтович

belov maksimenko korobko2

              Артем Белов                                                Ігор Максименко                                         Анатолій Коробко

Kyznecova pasichn tokareva2

             Ірина Кузнецова                                            Андрій Пасичник                              Дзвеніслава Токарева

Demch1 solo22  bezverh 22

         Данило Демчишин                                  Олег та Віталій Соловей                           Дмитро Безверхий

      На сьогодні ВСТ багато уваги приділяється на роботу з суддями. У поточному році було сформовано Суддівський корпус ВСТ під керівництвом судді міжнародного класу Ірини Кузнецової. Відтепер усі змагання під егідою ВСТ можуть обслуговувати 79 сертифікованих суддів.

syddiIFr

                             На фото: учасники суддівського семінару у Івано-Франківську 

semikiev2

                                                     На фото: учасники суддівського семінару у Києві

sydsem1

                                                      На фото: учасники суддівського семінару у Харкові

IUC

                                          На фото: учасники міжнародного суддівського семінару

     Під час літніх канікул ВСТ організовує і проводить оздоровчо-спортивні табори на морському узбережжі або у горах. За час діяльності ВСТ провів 28 таборів, з яких у 10 приймали участь спортсмени з країн Європи та світу. 

IMG 1152  DSC5151

 WP 20160609 11 49 48 Rich  DSC5474

Щиро вітаємо тренерів, учнів та їх батьків, а також усіх прихильників Всеукраїнського Союзу Таеквон-До з Днем народження нашої організації! 

 

Матеріал підготовлено: Ганна Костенко

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.