sydivs2016

 

    24 січня 2014 року у місіті Івано-Франківськ відбувся І-й Суддівський семінар Всеукраїнського Союзу Таеквон-До. У навчаннях взяли участь спортсмени західних регіональних осередків ВСТ. Семінар проводила голова Суддівської колегії ВСТ, суддя міжнародної категорії "А" Ірина Кузнецова.

 

 

 

 

       Теоретичні та практичні знання отримали 50 спортсменів ВСТ, які входять до складу Суддівського корпусу або мають бажання потрапити до нього.

     "У Івано-Франківську стартував перший у новому році суддівський семінар, який складається з трьох частин із місцем проведення: Івано-Франківськ, Київ та Харків. На семінарі присутні отримали інформацію про нововедення у правилах суддівстві та відточили технічні прийоми" - зазначили голова Суддівської колегії ВСТ Ірина Кузнецова. Також, увага присутніх акцентувалась на об'єктивному оцінюванні рівня майстерності спортсменів і відповідальному ставлені до виконання своїх обовязків. Суддя перед тим як оцінювати рівень підготовки інших, повинен чітко розуміти критерії оцінки та володіти правилами та знаннями ТКД. Приємно те, що з кожним роком все більше спортсменів виявляють бажання спробувати себе у якості судді, бажають отримувати нові знання і розвиватися" - додала Ірина Кузнецова. 

syddiIFr

На фото: учасники суддівського семінару 

syddiFr3

На фото: теоретичні заняття семінару

syddiFr2

На фото: практичні заняття семінару

    "Навчити спортсмена прийомам ТКД це частина справи, інша - оцінити його рівень майстерності, при цьому не приймаючи до уваги суб'єктивні чинники, такі як симпатія або земляцтво. Ми прагнемо виховувати суддів ВСТ у дусі справедливості та відповідальності за доручену справу, бути принциповим, чесним і об'єктивним при винесенні суддівських рішень. На перший погляд здається нічого важливого немає в тому, руку якого спортсмена "підніме" рефері на даянзі, визначивши тим самим переможця. Але для учня, який тривалий час своєю кропіткою працею готувався до змагань, таке рішення є дуже важливим, якщо не сказати доленосним у подальшій кар'єрі в ТКД - зазначив президент ВСТ Валентин Зорба. - Ми позіціонуємо суддю як незалежного фахівця з Таеквон-До який за своїми морально-діловими якостями здатний об'єктивно оцінити виступ спортсмена на змаганнях. Будь-яке рішення судді повино гідно сприйматись спортсменом та його тренером і стимулювати такий тандем на подальший розвиток - зазначив В.Зорба. В планах ВСТ на 2016 рік є формування основного складу Суддівського корпусу ВСТ, до якого увійдуть найпідготовленіши і принципові спортсмени - додав В.Зорба.

     Друга частина суддівського семінару відбудеться 31 січня цього року у м. Київ, третя частина - 7 лютого в м. Харків.

 

Матеріал підготовлено: Ганна Костенко, фото: Івано-Франківський обласний осередок ВСТ

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.