11

 

 

 

 24-26 вересня в м. Львів в Палаці спорту "Галичина"  під патронатом Міністерства молоді та спорту України було проведено Кубок України з Таеквон-До серед дорослих та Всеукраїнські змагання з Таеквон-До серед юніорів, молодших юнаків, дітей та молодших дітей. Змагання, що пройшли на найвищому рівні, зібрали 968 учасників з 18 областей України. Змагання відбулися в особистому та командному заліку з чотирьох видів програми: спаринг, формальні справи, силове розбивання та спеціальна техніка.

 

 

 

За результатами загально-командного заліку на Кубку України з Таеквон-До серед дорослих місця розподілились наступним чином:

1 місце - ІФ ДЮСШ №1 ОР "Solovey Team" (м. Івано-Франківськ)

2 місце - СК "Прайд" (м. Харків)

3 місце - СК "True Way TKD Club" (м. Київ) 

За результатами загально-командного заліку на Всеукраїнських змаганнях з Таеквон-До серед юніорів, молодших юнаків, дітей та молодших дітей місця розподілились наступним чином:

1 місце - ІФ ДЮСШ №1 ОР "Solovey Team" (м. Івано-Франківськ)

2 місце - СК "Прайд" (м. Харків)

3 місце - СК "Kychko Team" (м. Київ).

Змагання були завершальним етапом відбору членів збірної команди України для участі у Чемпіонаті Європи з Таеквон-До серед дорослих та юніорів, що відбудеться 22-28 листопада в Іспанії.

 1

4

2

5

6

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

Навігація

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.