afisha open2016

 

 

    10-11 грудня 2016 року, у спортивному залі Коледжу Київської академії водного транспорту відбувся   3-й відкритий Кубок міста Києва з Таеквон-До «KYIV OPEN Fight Challenge 2016». За призові місця боролися 210 спортсменів з 11 регіонів України, а також гості з Республіки Білорусь. Змагання проходили по двом розділам Таеквон-До: індивідуальний спаринг та командний спаринг.

 

 

  

     На церемонії відкриття змагань були присутніми проректор Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Олександр Кулінченко, президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Валентин Зорба, президент Федерації Чан Хун Таеквондо (ІТФ) Сергій Дилигул та президент Глобальної Федерації Таеквон-До в Україні Сергій Мельник. Під час відкриття змагань Зорба В.П. висловив подяку керівництву Київської державної академії водного транспортуза співпрацю у розвитку Таеквон-До та виразив сподівання у подальшій спільній діяльності в справі залучення дітей та молоді до здорового способу життя .

nagr1  vidkr

IMG 4886  XDjHpDJfU3s

qvJ92M5yviE  X78o0yh6ZrU

kopen1  kopen2

      Під час урочистого відкритя турніру подяками за вагомий особистий внесок у розвиток Таеквон-До та за представництво київського осередку на міжнародній арені, були нагородженні наступні тренера та їх спортсмени:
    СК «Кичко ТКД Клуб» Кичко Артем (головний тренер), Веселий Богдан, Галіщук-Рамазанов Ролан, Заєць Олександр, Кривуля Андрій, Міщук Михайло, Петрухін Яков, Руденко Дмитро;
     СК «Макс Спорт ТКД Клуб»: Максименко Ігор (головний тренер) Євсєєв Єгор, Чередніченко Назар;
     СК «Тру Вей ТКД Клуб»: Свинар Анастасія (головний тренер), Гаврилюк Наталія, Несененко Оксана, Шклярчук Наталія, Цибенко Галина.

      «Змагання стали вже традиційними, так як відбулися втретє. Ми дякуємо команді з Білорусії за участь у змаганнях, завдяки якій турнір отримав статус міжнародного. Турнір має свій стиль, ексклюзивні нагороди та цінні подарунки для кращих спортсменів. Але ми маємо бажання, щоб наші гості отримували задоволення не тільки від змагань, а ще й від нашого міста Києва. Місто Київ славиться своєю архітектурою та красою, цвітінням каштанів, тому ми вирішили перенести змагання на травень місяць та закріпити ці дати на завжди. Ради будемо бачити учасників та гостей турніру у наступному році» - зазначили організатори змагань Кичко Артем та Максименко Ігор. 

S ta5sOYNCI

      За результатами змагань призові місця посіли наступні клуби:
1 місце - СК «Каскад» (м. Мінськ, Білорусія)
2 місце - СК «Дан-Гун» (м. Харків, Україна)
3 місце - СК «Кропивницький тим» (м. Кропивницький, Україна)

kopen3


Фото: https://www.facebook.com/kyivopentkd

 

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ

  

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.