50rokivITF

                                               

  Шановні колеги!

     Сьогодні, 22 березня, у всьому світі  відзначається 50-річний ювілей з дня створення Міжнарождної Федерації Таеквон-До. Президія ВСТ вітає наших спортсменів, тренерів та усіх шанувальників цього дивовижного виду спорту зі святом! Бажаємо вам сил, енергії, наснаги, успіхів у вдосконаленні майстерності в Таеквон-До та нових перемог у нашій спільній справі!

  

      22 березня 1966 року засновник Таеквон-До генерал Чой Хонг Хі скликав установчу конференцію, на якій було прийнято рішення про створення  громадського об’єднання, метою якого визначено - розвиток Таеквон-До в  усьому світі. Одночасно прийнято рішення про визначення юридичного статусу новоствореній організації та її назви як Міжнародна Федерація Таеквон-До (англійською: International Taekwon-Do Federation, скорочено - ΙTF).

 

Президія Всеукраїнського Союзу Таеквон-До

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.