vst

                                                                    ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

       Прийміть щирі вітання з нагоди 7-ї річниці з дня створення Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.
     Сім років тому, 19 липня 2006 року, ініціативною групою послідовників ідей засновника Таеквон-До генерала Чой Хонг Хі, було створено всеукраїнську громадську організацію "Всеукраїнський Союз Таеквон-До", яка поставила мету захищати інтереси прихильників таеквон-до і розвивати цей вид східного єдиноборства в Україні.

  


        Незважаючи на юний вік нашої організації, ми вже маємо певні результати і пишаємось високими досягненнями, які стали можливими завдяки самовідданій і наполегливій роботі наших наставників та їх учнів. За час діяльності Союзом організовано і проведено 157 спортивних заходів всеукраїнського та регіонального рівнів. Взято участь у 6-ти світових та 12-ти європейських турнірах з таеквон-до. Спортсменами Союзу здобуто 5 золотих нагород у світових змаганнях, 16 золотих нагород у змаганнях європейського рівня. 42 рази наші таеквондисти отримували срібні та бронзові нагороди міжнародних змагань. Збірна Союзу тричі ставала найсильнішою в Європі у командних змаганнях. На сьогодні наша збірна входить в п'ятірку лідерів європейського таеквон-до (серед 35 країн членів Всеєвропейської Федерації Таеквон-До A.E.T.F).
       З кожним роком авторитет українського таеквон-до стрімко зростає на міжнародній арені, а майстерність таеквондистів Союзу вже визнано європейською та світовою спільнотою. Одночасно відбувається процес офіційного визнання нашого виду спорту в Україні. Але визнання не є самоціллю, це лише один із засобів досягнення найвищої мети – формування здорового покоління українців.
       На сьогодні діяльність Союзу не обмежується лише спортом вищих досягнень. Розуміючи важливість формування майбутнього покоління українців, здорових як фізично так і духовно, колективом Союзу прийнято рішення про впровадження соціального напрямку діяльності організації. Правильність вибору підтвердила участь Союзу у національному соціальному проекті до футбольного Євро-2012 «Давай разом!». Результати проведених заходів були високо оцінені керівництвом Державної служби молоді та спорту України, міжнародними організаціями та громадськістю.
       За сім років на долю Союзу випало чимало випробувань. Побудова структури організації, формування чіткого і злагодженого механізму взаємодії, підбір керівних кадрів та тренерського складу, налагодження внутрішніх та зовнішніх зв'язків. Успішно долаючи обраний шлях, Союз об'єднує людей, для яких поняття честь і гідність, самовладання і дисципліна, наполегливість і непохитність духу не лише слова, а й життєві принципи.
        Ми пройшли випробування часом. І на сьогодні Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це Команда однодумців, яка налаштована на конструктивну роботу і досягнення певного результату. Це Команда самовідданих людей, яка здатна виконувати завдання найвищого рівня. Це Команда наставників, яка дивиться тільки вперед, і вносить свій вклад у майбутнє нашої країни.

       В цей день, підводячи підсумки семирічної роботи, хочу подякувати всім хто в різні часи працював у Союзі, всім хто не залишався осторонь нагальних проблем організації, всім хто намагався але не знайшов себе в Союзі. Кожен з Вас зробив особистий вклад у розвиток організації. І як показує час, це був цінний і вчасний внесок у спільну справу виховання майбутніх поколінь.
       Щиро дякую нашим тренерам-наставникам, які залишаються вірними своїй справі і принципам таеквон-до. Дякую нашим спортсменам, які не втомлюються вчитись і оволодівати життєвими знаннями. Безперечно Ви є взірцем української молоді майбутнього і гордістю своїх батьків. Особлива подяка Батькам за Вашу підтримку і активну участь у вихованні  дітей.
        Бажаю всім сил, енергії, життєвої впевненості, віри, терпіння, нових перемог і творчого натхнення у Вашій нелегкій праці! 

        З повагою
президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До
Валентин Зорба

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.