cL5sPVSjmkU 

 

24-25 травня 2013 року, в місті Енчолінг, Швеція, Заслужений тренер України Олег Соловей, V-й дан та чемпіонка світу Катерина Соловей, III-й дан, провели спаринг-семінар для шведських таеквондистів. Організатором семінару виступила Федерація Таеквон-До Швеції.

 

 

 

  

sweden1

- На семінарі було розглянуто техніка спарингу, вивчалась теорія сили та її складові частини, а саме: як найбільш ефективно використовувати свою силу в поєдинках. Всі пояснення такої, здавалося б, складної теми незважаючи на мовний бар'єр, давалися легко і невимушено. Семінар допоміг шведським спортсменам  поліпшити свою техніку і повірити в свої сили - повідомив Олег Соловей.

sweden3

-Такий семінар, я маю на увазі за кордоном по запрошенню іноземних колег, проводиться вже вдруге в цьому році - зазначив Олег Соловей. - Це приємно, що нас, українських таеквондистів, визнають і поважають. Ми досягли вже такого рівня, що можемо ділитись своїми знаннями зі спортсменами з різних куточків землі. Наступний семінар нас запросили  провести в Ірландії вже у липні цього року.

sweden5

 

Учасники семінару висловили свою вдячність за отримані знання, високий рівень професіоналізму та індивідуальний підхід до спортсменів різного рівня підготовки. Тренувальний процес проходив в атмосфері творчості, взаємного співробітництва та ентузіазму. Беручи приклад з команди Соловей, кожен спортсмен працював з повною віддачею, несучи з семінару поповнений багаж знань, позитивний настрій і бажання удосконалюватися в бойовому мистецтві Таеквон-до.

 

Матеріал підготували: власний кореспондент Ганна Костенко; фото - Федерація ТКД Швеції.

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.