katya semi

     На початку жовтня потчоного року Олег і Катя Соловей провели семінар з Таеквон-До в столиці Аргентини, Буенос Айресі. В семінарі прийняли участь понад 150 таеквондистів з Аргентини, Болівії, та Чілі.

 

 

     Семінар проходив два дні, по два тренування на день.На семінарі були присутні чотири тренера національної збірної команди Аргентини, володарі 7 данів. "Ми дуже хвилювалися перед семінаром, тому що Аргентина є лідером світового Таеквон-До, цей вид спорту розвивається там з кінця 60-х років, на данний момент 150 000 чоловік займається Таеквон-До в Аргентині, але майстри високо оцінили нащі знання та відмітили високий рівень Катерина. Також організатор семінару Лучіано Іріарте підготував для нас декілька приємних сюрпризів. Це святкова вечеря в Український просвіті, нас зустріли з хлібом сілью в національному українсьму вбранні, святковий концерт. Почесним гостем вечері був голова Української діаспори в Аргентині Юрій Данилишин. Наступного дня відбувся візит в українське посольство в  Аргентині та зустріч з послом України в Аргентині паном Юрієм Дюдіним" - зазначив віце-президент ВСТ Олег Соловей.

zystr

semi2

katya semi

Матеріал підготовлено: Олег Соловей

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.