Ужг

 

Традиційно наприкінці кожного календарного року в спортивних клубах Всеукраїнського Союзу Таеквон-До проходять зимові атестації на чорні та кольорові пояси. 

 

 

Сезон зимових атестацій розпочався 7 грудня  в м. Ужгород, де Соловей Олег, 6 дан приймав атестацію в СК "Korolovych Team" Закарпатського обласного осередку ВСТ. 45 вихованців клубу успішно здали атестації на кольорові пояси. 

14-15 грудня також пройшли атестації в Одеському обласному осередку ВСТ, атестацію приймав Умаров Ахат, 4 дан. В м. Харкові вихованців СК "Fight Star" атестувала Омеляненко Яна, 5 дан. В м. Києві Валерій Бойко, 7 дан приймав атестацію в СК "Sherstyuk Team" Київського міського осередку ВСТ. В м. Дніпро атестацію в СК "Фанат" приймали Олексій Мунтян, 5 дан та Калашнікова Анна, 4 дан.

Ужг

Днепр

Одес

Шерстюк

Харьк

 

За матеріалами обласних осередків

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Навігація

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.