Ив

 

Друга частина атестацій на чорні та кольорові пояси пройшла в Івано-Франківському, Житомирському, Дніпропетровському, Харківському, Кіровоградському, Рівненському, Чернівецькому, Львівському, Київському обласному та  міському осередках ВСТ.

 

 

Друга частина зимових атестацій розпочалась в м. Івано-Франківськ, де 2 дні 21-22 грудня складали атестацію рекордна кількість спортсменів: на кольорові пояси - 400 спортсменів, на чорні пояси 1 дан - 4 спортсмена. Атестацію приймала комісія міжнародних інструкторів у складі: Соловей Олег, 6 дан, Соловей Катерина, 4 дан та Соколовська Вікторія, 4 дан.

21 грудня атестацію в СК "Звягель Тім", м. Новоград-Волинський приймав міжнародний інструктор Ігор Максименко, 4 дан. Також 22 грудня пройшли атестації в м. Києві та Київській області. Атестацію в СК "Romanenko Team" приймала міжнародний інструктор Анастасія Свинар, 4 дан, а майстер Валерій Бойко, 7 дан приймав атестацію в СК "Атом ВПК "Ратоборець" (м. Бориспіль). Атестаційна комісія у складі майстра Валерія Бойко, 7 дан та Андрія Манжули, 5 дан приймали іспити в СК "Вулкан", СК "Геркулес" та СК "Ерудит", Київського міського осередку ВСТ.

22 грудня пройшла атестація в Кіровоградському обласному осередку ВСТ, атестацію приймав міжнародний інструктор Станіслав Жеребнов, 4 дан. Також 21 грудня пройшла чергова атестація в СК "Прайд", м. Харків. Іспити приймала міжнародний інстрактор Ірина Кузнецова, 5 дан. Міжнарожний інструктор Ігор Максименко приймав атестацію в м. Житомир

Міжнародний інструктор Яна Омеляненко, 5 дан приймала зимову атестацію в СК "Інь Янь" м. Дніпро, СК "Дан Гун" м. Харків та спортсменів Полтавського обласного осередку ВСТ, загалом іспити на кольорові та чорні пояси склало близько 150 спортсменів.  

Наприкінці грудня в м. Вінниця пройшли треті зимові збори СК "Торнадо", під час яких міжнародний інструктор Валерій Довбня, 4 дан приймав атестацію у спортсменів клубу. 27-29 грудня пройшли атестації в Рівненському, Чернівецькому та Львівському осередках ВСТ. Атестації приймав міжнародний інструктор Олег Соловей, 6 дан, якому асистував Віталій Соловей, 3 дан.

Спортсмени ВСТ показали високий рівень підготовки, отримали нові пояси, досвід публічних виступів та з відмінним настроєм відправились на зимові канікули. Також в січні 2020 року запланована атестація в СК "Скорпіон", Київського міського осередку ВСТ, сабом Андрій Карчевський, 5 дан.

Ив

Ив 2

ВИнница

Дан

Житомир

Инь

Киев

Киевобл

Кропивн

Львов

Прайд

Ровно

Романенко

ЧЕрновці

Житомир2

 

 

За матеріалами обласних осередків

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.