Винница

 

В січні 2019 року в Вінницькому та Запорізькому обласних осередках ВСТ пройшла чергова планова атестація спортсменів на кольрові пояси

 

13 січня атестацію в СК "Tornado" приймав міжнародний інструктор Олег Соловей, VI дан, якому асистував Віталій Соловей, ІІІ дан. 50 учнів клубу успішно склали іспити  та отримали чергові кольорові пояси

Винница

20 січня в спортивному залі с. Михайлівка Вільнянського району відбувся семінар-атестація вихованців Запорізького обласного осередку ВСТ. Семінар та атестацію проводила міжнародний інструктор, тренер збірної команди України Ірина Кузнецова, V дан. Всі учасники показали свою відмінну підготовку та вдало склали іспит.

Запорожье

 

За інформацією обласних осередків

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.