furikevich 500x691

 

 

 

 

6 червня 2017 року в літньому таборі ITF FIGHT EVOLUTION by Katya and Oleg Solovey, що розміщується на території гірськолижного курорту Буковель в с. Яблуниця Івано-Франківської області, пройшла атестація на 3 дан тренера Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Михайла Фурикевича.

 

 

Михайло Фурикевич є вихованцем заслуженого тренера України, володаря чорного поясу 6 дан Олега Соловей. Михайло почав професійно займатись таеквон-до з молодшого шкільного віку, а у 2010 році розпочав тренерську кар'єру. На сьогоднішній день він є керівником спортивного клубу "Чемпіон" Івано-Франківського обласного осередку ВСТ, в якому займаються близько 100 спортсменів - членів ВСТ.

В травні 2017 року Івано-Франківський обласний осередок ВСТ та СК "Чемпіон" під керівництвом Михайла Фурикевича виступив організатором Кубка Чемпіонів в м. Івано-Франківськ.  

Колектив Всеукраїнського Союзу Таеквон-До вітає Михайла Фурикевича з успішною атестацією на 3 дан, бажає йому тільки підвищувати свій рівень техніки таеквон-до та у майбутньому поповнити ряди міжнародних інструкторів ВСТ!

unnamed 500x491

  IMG 2947 500x362

 IMG 2945 500x691

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.