Запор

 

У другій половині травня - першій половині червня в відокремлених осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До пройшли планові атестації на кольорові та чорні пояси. В атестаціях взяло участь близько 1000 спортсменів, що успішно пройшли навчальний семестр та були готові до іспитів з теоретичних та практичних основ Таеквон-До.

 

В м. Києві атестації приймали сабоми VII дан Бойко Валерій, V дан Тарасенко Олександр, Карчевський Андрій та Манжула Андрій, IV дан - Максименко Ігор, Свинар Анастасія та Кичко Артем. Всього в атестації Київського міського осередку ВСТ взяли участь близько 280 спортсменів.

Також Ігор Омеляненко приймав атестацію спортменів Житомирського обласного осередку ВСТ в м. Новоград-Волинський, а Артем Кичко приймав атестацію в Чернігівському обласному осередку ВСТ в м. Корюковка.

Атестацію в Харківському обласному осередку ВСТ приймали сабоми VIII дан Петровський Олег, V дан Кузнецова Ірина та Омеляненко Яна. Всього в атестації взяли участь близько 170 спортсменів з м. Харкова.

Також Яна Омеляненко приймала атестацію в СК "Інь-Янь", Дніпропетровський обласний осередок ВСТ, Ірина Кузнецова приймала іспити в СК "Святослав", Запозірький обласний осередок ВСТ та провела семінар з формальних вправ для спортсменів Вінницького обласного осередку ВСТ, а Олег Петровський провів семінар з техніки туль та атестацію спортсменів в м. Дніпро.

Атестацію в Івано-Франківському обласному осередку ВСТ приймали сабоми Соловей Олег, VI дан, Катерина Соловей  IV дан, яким асистував Соловей Віталій, III дан. 340 спортсменів з м. Івано-Франківськ та області взяли участь в атестації на чергові кольорові пояси. 

Також Олег Соловей приймав атестації в Чернівецькому, Вінницькому, Закарпатському, Львівському та Рівненському осередках ВСТ, де пройшли атестацію близько 200 спортсменів.

Макс

Прайд

Ив

Ив2

Дан

Кичк

Ужг

Запор

 

 

За матеріалами обласних осередків

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.