vst

       

        У Києві відбувся семінар та атестація з Таеквон-До. На отримання чергового ступеня майстерності в таеквон-до (куп) претендували 34 київських таеквондисти віком 6-12 років. Семінар та екзаменацію проводила інструктор з Таеквон-До, суддя міжнародної категорії  Ірина Кузнецова, ІV-дан (м. Харків).

 

 

           Святкове дійство пройшло у стінах Інституту підготовки слідчих та криміналістів Національної Академії внутрішніх справ МВС України. Вже традиційно, перед початком атестації наши вихованці пройшли семінар з теоретичної та практичної частини мистецтва таеквон-до. В ході семінару Ірина Кузнецова нагадала спортсменам історію винекнення ТКД, основні аспекти його становлення та розвитку у світі. Ірина Юріївна акцентувала увагу присутніх на принципах Таеквон-До та їх дотримання у повсякденному житті. Отримана інформація була корисна як спортсменам так і їх батькам, які з гордістю спостерігали за діями своїх дітей. 

 

   DSC0035

 DSC0026

На фото: Ірина Кузнецова під час семінару

 DSC0042

IMG 2986

На фото: тренер Ігор Максименко зі своїми вихованцями

IMG 2944

На фото: учасники атестації з сертифікатами про отримання чергового ступеню ТКД (куп)

      - Рівень підготовки, який продемонстрували київські спортсмени в цілому відповідав нормативам на заявлені купи - зазначила Ірина Кузнецова. - Основна кількість дітей атестувалась на жовті пояси, тому на семінарі більшість часу було присвячено духовним аспектам Таеквон-До. На ранньому етапі становлення таеквондиста дуже важливо закласти саме духовні цінності, навчити дитину самоконтролю, дисципліні. Я бачила велике бажання дітей  продемонструвати на іспиті свої найсильніші сторни,все те, чому вони навчились за час тренувань. І їм це вдалося. Вдвічі приємно, що діти робили це із великим задоволенням - додала Ірина Юріївна.   

      За результатами атестації найпідготовленіши таеквондисти отримали відповідні сертифікати на черговий куп (кольорові пояси).

      Всеукраїнський Союз Таеквон-До висловлює подяку курсантам та керівництву Національної Академії внутрішніх справ МВС України за сприяння у проведенні спортивного заходу.

 

Підготовлено за матеріалами Київського міського осередку ВСТ.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.