image5 min

 

 

 11-13 травня в м. Рогла, Словенія відбулися міжнародні тренувальні збори з Таеквон-До "Barada fight camp", в яких взяли участь понад 400 спортсменів з 20 країн. 

 

 

 

Україну на цих зборах представляли Олег та Віталій Соловей. Олег Соловей - заслужений тренер України, головний тренер збірної команди України з Таеквон-До. Віталій Соловей - дворазовий чемпіон світу, триразовий чемпіон Європи з Таеквон-До, що входить до складу елітної збірної світу "TOP TEN ELITE TEAM"  і був запрошений головним організатором зборів, легендарним бійцем Таеквон-До і кікбоксингу Томашем Барадою. Олег Соловей був запрошений як один з ведучих тренерів світу з Таеквон-До, який виховав цілу плеяду чемпіонів.

Збори включали в себе тренування з Таеквон-До, кікбоксингу та боксу, на яких ведучі спортсмени і тренери світу обмінювалися досвідом.  

 image1 min

image4 min

image2 min

image3 min

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.