485 

 

25 травня 2013 року, в  місті Москва, Росія, відбувся I-й Відкритий Кубок Москви з таеквон-до - ПРО. Крім цього, у рамках турніру відбувася ІІ-й Фестиваль Єдиноборств. Гала-фінали прийшли подивитися більше 700 глядачів.

 

 

В змаганнях взяли участь кращі таеквондисти СНД. Відбувся жорсткий відбір. До організаторів надійшло близько 200 заявок на участь у професійних боях і тільки 20-ти спортсменам випала така нагода прийняли участь у змаганнях. Україну представляв  Артем  Белов (Київ),  який виступав у важкій ваговій категорії +85 кг. Увійшовши до фіналу з двома блискучими перемогами, Артем нажаль поступився у рівній боротьбі Денису Марцевичу з Росії. 

 iva-fran 4

iva-fran 2

 iva-fran 3

 iva-fran 1

Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає Артема Белова з майстерним виступом на змаганнях!

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.