SEV 9021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Соловей Катерина Геннадіївна народилася 26 жовтня 1979 року в місті Івано-Франківськ, Україна. У 1998 році закінчила Івано-Франківську загальноосвітню школу № 22. Мати Катерини з самого дитинства прививала їй любов до спорту. Катерина займалася легкою атлетикою, плаванням і танцями. Вона завжди показувала чудові результати, а тренери підкреслювали її потенціал. 

       У 1996 році Катерина вперше прийшла на тренування в секцію таеквон-до. Тоді ще вона не знала, що надалі йтиме по життю пліч-о-пліч з цим дивововижним мистецтвом. У 1998 році Катерина поступила до Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, де отримала відповідну фахову освіту. Таеквон-до дало Катерині спортивний  шлях у життя. Саме на цьому шляху вона зустріла свого майбутнього чоловіка Олега Солов'я, який став її першим тренером. Олег мав амбіційні плани і шукав талановитих учнів для реалізації свого тренерського потенціалу. І те, що саме Катерина стала цим учнем було не випадково. Волею долі, саме завдяки своєму найкращому учню, а згодом і дружині, Олег Соловей відбувся як Тренер з великої літери. Згодом Олег Соловей отримав звання заслуженого тренера України, став головним тренером збірної команди України з таеквон-до та міжнародним інструктором, з рівнем майстерності V-дан. 

       У 1999 році Катерина здала іспит на чорний пояс І дан. Цього ж року у  Катерини з Олегом народився син Віталій. Слід відмітити, що син Віталій з дитинства «живе» в таеквон-до і на сьогодні показує найвищі результати. Віталій справжня гордість своїх батьків і послідовник дінастії таеквондистів. Тренування, навчання, збори та змагання забирають дуже багато часу, проте Катерина будучі мудрою жінкою, вміло поєднує в себе дружину, матір, спортсмена і тренера-наставника. Вона знаходить час виховувати сина і займатись хатніми справами. Незважаючи на свій насичений життєвий графік, Катерина залишається чарівною Жінкою. У вільний від роботи час Катерина відпочиває на природі, спілкується один на один з тишою, катається на лижах, займаеться танцями. Піклується про друзів наших менших, у себе вдома виховує трьох собак породи Боксер, займається їх дресурою, що є своєрідним хоббі. 

       З 2008 року Катерина Соловей працює в ДЮСШ №1 ФСТ "Україна". У 2010 році вступає до Коледжу фізичної культури та спорту де здобуває вищу освіту. На тренуваннях Катерина завжди стриманна та налаштована на працю. Вона не зупиняється на досягнутому, не припиняє занять і вже упродовж багатьох років передає цінний досвід своїм вихованцям.
      На сьогодні Катерина Соловей заслужений майстер спорту України.
      Вона володіє найвищіми титулами, які існують в таеквон-до: 
дев'ятиразова Чемпіонка Європи; 
дворазова володарка Кубку Європи;
дворазова Чемпіонка світу;  
дворазова володарка Кубку світу. 
 
 
 
AA5D3552
 
На фото: Катерина Соловей при виконанні технічного прийому
 
 MG 9795
 
На фото: Катерина Соловей на першій сходинці п'єдисталу Чемпіоната світу-2013, який проходив в Бенідормі, Іспанія.
 
 
 
Матеріал підготували: власний кореспондент Ганна Костенко; фото - Віталій Орлов.
 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.