Dymash

                             на фото: бронзова призерка Чемпіонату Європи-2014 Юлія Димашок (крайня з права)

        Сьогоднішній день приніс нашій команді дві бронзові нагороди. Третіми на чемпіонаті стали таеквондисти з франківщіни Юлія Димашок та Данило Демчишин.

       У ваговій категорії -50 кг. серед юніорок, Юля перемогла два поєдинки, а у півфіналі поступилась досвідченій спортсменці з Польщі. Також у трійку найсильніших, у ваговій категорії -58 кг., потрапив  Данило Демчишин, який впевнено пройшов три кола, але  у півфіналі поступився чинному чемпіону світу з Ірландії, який і став переможцем у цій ваговій категорії серед юніорів.

Dем

                           На фото: бронзовий призер Чемпіонату Європи-2014 Данило Демчишин (крайній з права)

       Сьогодні, український таеквондист Артем Носков змагався у ваговій категорії -85 кг. Артем переміг у двох поєдинка, але у 1/8 фіналу, у рівній боротьбі поступився спорсмену з Німечини.

Отдже, підсумок виступу Української збірної на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До: 2 золоті та 2 бронзові нагороди! 

                     Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на престижному міжнародному турнірі!    

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.