2

 

 

 

З 3 по 13 червня в с. Яблуниця, що знаходиться в Івано-Франківській області відбувся Всеукраїнський літній табір з зірками Таеквон-До. В таборі прийняли участь понад 150 таеквондистів з Києва, Харкова, Ужгорода, Одеси, Дніпра та Івано-Франківської області. 

 

 

 

Тренування проводили ведучі інструктори світу: Майстер Олег Петровський, 8 дан, заслужений тренер України та головний тренер збірної команди України Олег Соловей, 6 дан, 5-кратна чемпіонка світу та тренер жіночої збірної України Катерина Соловей, 4 дан, 3-кратний чемпіон світу і Європи Віталій Соловей, 3 дан.

Спортсмени мали щильний тренувальний графік, в який входила загальна фізична підготовка та спеціальна підготовка, базова техніка туль з Майстром Олегом Петровським, який є одним із ведучих спеціалістів в Європі в даному розділі і єдиним володарем 8 дану в Україні,  а також спортивний спаринг, в якому безперечними лідерами є Олег та Катерина Соловей.

Крім цікавих і важких тренувань діти приймали участь у різноманітних конкурсах та екскурсіях. Закінчився табір святковою вечіркою, яку проводив відомий ді-джей з Івано-Франківська

 1

3

4

5

6

7

 

 

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.