2

 

 

 

 

Жовтень місяць був дуже насиченим на спортивні події в обласних осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До. Близько 1500 юних таеквондистів взяли участь у змаганнях, а для досвідчених спортсменів це був черговий етап підготовки до Чемпіонату Європи з Таеквон-До, який пройде з 22 по 28 листопада в Іспанії.

 

 

10 жовтня в м. Чернігів відбувся Кубок Чернігівського обласного осередку ВСТ серед молодших дітей, дітей, молодших юнаків та юнаків, в якому взяли участь вихованці СК "Ратибор", м. Чернігів та СК "Вулкан", м. Корюківка.

В м. Кропивницький 16 жовтня було проведено Відкритий кубок серед новачків "Початківець" серед спортсменів СК "Корсар", СК "Максимум" та СК "Kropyvnytskiy Team". Також 16 жовтня в м. Львів команди СК "Кшатрій" та СК "Альфа Тім" з м. Львова і Тернополя взяли участь у Фестивалі з Таеквон-До "Крок за кроком".

23 жовтня в м. Києві відбувся Відкритий кубок Києва з Таеквон-До, який зібрав рекордну кількість 648 учасників, серед яких були 12 спортивних клубів м. Києва, в також потужні команди з Черкаської, Одеської, Вінницької, Чернігівської та Київської областей. Також в м. Дніпро відбувся Відкритий Кубок Дніпропетровської області "Dnipro Open Cup". Три спортивних клуба з м. Дніпра, СК "Прайд" з м. Харкова та гості з федерації Чан Хун змагались за звання найкращих у різних розділах Таеквон-До.

Завершальними у листопаді були традиційній змагання ITF Fight Evolution Cup. Даний турнір проводиться тільки серед спарингу: особистого, TAG спарингу спарингу 2 vs 2, командного спарингу та у абсолютній ваговій категорії серед юніорів і дорослих у двох дивізіонах. Унікальний досвід отримали 484 учасника з 7 областей України: Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Чернівецької областей та м. Києва.

1

2

4

8

5

9

13

6

7

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.