logo EURO2016     Збірна команда України вирушила на 31-й Чемпіонат Європи з Таеквон-До, який відбудеться з 28 квітня по 1 травня цього року в місті Тампере, Фінляндія. У чемпіонаті приймуть участь юніорів 14-17 років  та дорослі 18+ років. Всього очікується 495 учасників з 28 країн Європи. Україну на цих змаганнях представлять 9 найпідготовленіших таевквондистів на чолі з головним тренером команди О. Соловей. Нажаль в останній день навчально-тренувального збору зазнав травми капітан збірної, чемпіон Європи та світу, франківчанин Іван Грищук. До складу суддівської бригади Чемпіонату Європи увійшла Ірина Кузнецова, ІV-дан, суддя категорії "А". Бажаємо нашим спортсменам успіхів та впевнених перемог! 

Онлайн-трансляція ЧЄ-2016  http://www.tkdeuros2016.fi/follow-the-euros-on-periscope/

                                        

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.