logo EURO2016     Збірна команда України вирушила на 31-й Чемпіонат Європи з Таеквон-До, який відбудеться з 28 квітня по 1 травня цього року в місті Тампере, Фінляндія. У чемпіонаті приймуть участь юніорів 14-17 років  та дорослі 18+ років. Всього очікується 495 учасників з 28 країн Європи. Україну на цих змаганнях представлять 9 найпідготовленіших таевквондистів на чолі з головним тренером команди О. Соловей. Нажаль в останній день навчально-тренувального збору зазнав травми капітан збірної, чемпіон Європи та світу, франківчанин Іван Грищук. До складу суддівської бригади Чемпіонату Європи увійшла Ірина Кузнецова, ІV-дан, суддя категорії "А". Бажаємо нашим спортсменам успіхів та впевнених перемог! 

Онлайн-трансляція ЧЄ-2016  http://www.tkdeuros2016.fi/follow-the-euros-on-periscope/

                                        

 

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.