1120 вересня 2020 р. відбулась он-лайн конференція керівників осередків ГО "Всеукраїнський Союз Таеквон-До", в якій взяли участь президент Союзу Валентин Зорба, віце-президенти Союзу та 17 керівників відокремлених підрозділів. Конференція була присвячена позитивному рішенню Комісії з визнання видів спорту Міністерства молоді та спорту України від 07 вересня 2020 р. щодо визнання Таеквон-До видом спорту в Україні та включення його до Реєстру визнаних видів спорту. Відповідне рішення закріплено в наказі Міністерства молоді та спорту України від 16.09.2020 р. № 1557.

Учасники конференції підбили підсумки 9 місяців 2020 року, обговорили поточні питання та задачі, пов'язані із змінами в організації роботи осередків щодо співпраці з Мінмолодьспорту та відповідними управліннями, департаментами молоді та спорту обласних державних адміністрації у зв'язку з отримання офіційного статусу виду спорту Таеквон-До.

Он-лайн зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері, були визначені напрями подальшої роботи на 2020/2021 р.р. Президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До закликав усіх присутніх об'єднати зусилля заради плідної праці та перемог у майбутньому.

Прапор

 

До дня державного прапору України і 29-ї річниці незалежності України тренери та спортсмени Всеукраїнського Союзу Таеквон-До здійснили похід на гору Близниця, 1 883 м (Закарпатська область) та підняли там прапор України. 

Наш прапор - це символ боротьби, перемоги та любові до України. Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає всіх громадян України з Днем незалежності України. Нехай це свято додасть Вам наснаги, творчих і спортивних здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної держави!

.

Драг

 

З послабленням карантину в усіх обласних осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До було поступово відновлено навчально-тренувальний процес. Впродовж літа, з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров'я, в різних регіонах України було проведено спортивні збори з Таеквон-До.

 

 

Детальніше...

1

 

 

Є речі поза нашим контролем. Ситуація з карантином внаслідок розповсюдження covid-19 змусила спортсменів зупинити участь у змаганнях та реальні тренування, але не припинити спортивний процес взагалі. Індивідуальні та групові заняття з Таеквон-До в усіх осередках ВСТ відбувались он-лайн за допомогою програми Zoom. А спортивний клуб Київського міського осередку ВСТ "Kychko Team" навіть провів он-лайн чемпіонат з Таеквон-До в розділі Туль.

 

 

 

Детальніше...

Аргент

 

 

В лютому Олег та Віталій Соловей відвідали Аргентину з спаринг-турне. Це вже другий візит наших таеквондистів з семінарами в Аргентину. В 2014 році Олег Соловей разом з багаторазовою чемпіонкою світу та Європи Катериною Соловей відвідали з семінаром Буенос-Айрес. 

 

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.