FB IMG 1655125369981

 

З 6 по 10 червня в м. Софія, Болгарія пройшов 9-й Відкритий Кубок Європи з таеквон-До серед дорослих, юніорів та юнаків, в якому взяли участь понад 560 учасників з 19 країн.

 

 

Детальніше...

8

 

З 26 квітня по 1 травня в м. Пореч, Хорватія пройшов Чемпіонат Європи з таеквон-До серед дорослих та юніорів, в якому взяли участь понад 1000 учаників з 30 країн Європи. Змагання відбулися з 4-х видів програми: спаринг, формальні вправи, силове розбивання та спеціальна техніка.

 

Детальніше...

1

 

 

5 лютого в м. Києві пройшов майстер-клас з 3-кратним чемпіоном світу, 5-кратним чемпіоном Європи Віталієм Солов'єм, 4 дан, який зібрав 205 учасників, 25 тренерів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До з 8 регіонів України.

 

 

Детальніше...

IMG 20211129 160228 711За результатами успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях Міністерством молоді та спорту України було присвоєно спортивні звання з таеквон-До кращим спортсменам Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

Віталій Соловей, м. Івано-Франківськ - майстер спорту України міжнародного класу - 1 місце на Чемпіонаті Європи з таеквон-До серед дорослих в м. Бенідорм, Іспанія.

Дарина Королович, м. Ужгород - майстер спорту України - 1 місце на Чемпіонаті Європи з таеквон-До серед юніорів в м. Бенідорм, Іспанія.

Тарасенко Олександр, м. Київ - майстер спорту України - 1 місце на Кубку України з таеквон-До серед дорослих в м. Львів.

Шаповал Нікіта, м. Київ - майстер спорту України - 1 місце на Кубку України з таеквон-До серед дорослих в м. Львів. Вітаємо спортсменів та їх тренерів з перемогами та заслуженними званнями! 

Львов

 

На протязі грудня 2021 року в осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До було проведено планові атестації на кольорові та чорні пояси, які приймали міжнародні інструктори ВСТ.

 

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.