Львов

 

На протязі грудня 2021 року в осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До було проведено планові атестації на кольорові та чорні пояси, які приймали міжнародні інструктори ВСТ.

 

 

Детальніше...

Конгресс

18 грудня 2021 року в форматі он-лайн пройшов 29-й Конгрес Міжнародної Федерації Таеквон-До. Від України в цьому заході взяв участь президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Валентин Зорба.

Цей захід проводиться щорічно з метою звітування за поточний рік та інформування членів ІТФ про новини, проекти та плани на майбутній період. У Конгресі взяли участь президент ІТФ Пол Вейлер, генеральний секретар Тадеуш Лобода, казнечей Леонардо Орос Дуеке, члени Ради Директорів та голови 17 комітетів, що входять до складу ІТФ, а також 120 керівників національних та союзних федерації з понад 80 країн світу. 

Затверджено проведення наступних змагань: Кубок світу 2022 в Словенії, Чемпіонат світу 2023 в Фінляндії, Кубок світу 2024 в Ірландії. 

3

 

18 грудня м. Дортмунд, Німеччина віце-президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До та головний тренер Національної збірної команди України з таеквон-До Соловей Олег Ярославович успішно склав атестацію на чорний пояс 7 дан та отримав звання Майтер. Іспит приймали Гранд Майстер Кім Унг Лан та Гранд Майстер Бекінг.

Вітаємо Олега Ярославовича з успішною атестацією та почесним званням Майстра!

 

5

 

 

10-12 грудня у Андоррі відбулися Міжнародні інструкторські курси, організовані Міжнародною Федерацією Таеквон-До. Заняття складались з теоретичної та практичної частини і проводились під керівництвом Президента ІТФ Гран-майстра Пола Вейлера та Гран-майстра Гектора Марано.

 

 

Детальніше...

Кубок Знаменка

 

 

В листопаді-грудні відбулись планові змагання в осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, що були завершальними у 2021 році. Спортсмени показали результати та прогрес за рік, а тренера підбили підсумки та розпочали підготовку до планових зимових атестацій на чорні та кольорові пояси.

 

 

 

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.