1

 

 

Є речі поза нашим контролем. Ситуація з карантином внаслідок розповсюдження covid-19 змусила спортсменів зупинити участь у змаганнях та реальні тренування, але не припинити спортивний процес взагалі. Індивідуальні та групові заняття з Таеквон-До в усіх осередках ВСТ відбувались он-лайн за допомогою програми Zoom. А спортивний клуб Київського міського осередку ВСТ "Kychko Team" навіть провів он-лайн чемпіонат з Таеквон-До в розділі Туль.

 

 

 

Детальніше...

Аргент

 

 

В лютому Олег та Віталій Соловей відвідали Аргентину з спаринг-турне. Це вже другий візит наших таеквондистів з семінарами в Аргентину. В 2014 році Олег Соловей разом з багаторазовою чемпіонкою світу та Європи Катериною Соловей відвідали з семінаром Буенос-Айрес. 

 

 

Детальніше...

Свинар

 

29 лютого м. Києві пройшов семінар з міжнародним інструктором Анастасією Свинар, 4 дан. В семінарі прийняли участь більше 50 учасників з спортивних клубів Київського міського осередку ВСТ - СК "Romanenko Team", СК "True Way", СК "Maks Sport".

 

 

 

Детальніше...

Рома

 

 

23-24 лютого в м. Рим, Італія пройшли міжнародні змагання Roma Open, які зібрали більше 500 учасників з 16 країн Європи. Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цих змаганнях представляли СК "Макс Спорт" (м. Київ) та СК "Фанат" (м. Дніпро)

 

 

 

Детальніше...

Днепр

 

 

Напротязі лютого в відокремлених осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До пройшли змагання обласного рівня, які зібрали понад 600 спортсменів Дніпропетровської, Івано-Франківської, Харківської, Київської та Чернігівської областей

 

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.