1

 

 

23-24 лютого в рамках відбору до Чемпіонату України пройшли Чемпіонат Харківської області з Таеквон-До і Чемпіонат м. Чернівці та Чернівецької області.

 

 

 

 

В Чемпіонаті Харківської області взяли участь спортсмени СК "Прайд", СК "Дан Гун", СК "Taekwon-Do Lions" та гості - спортсмени СК "Святослав" Запорізького обласного осередку ВСТ. Кількість учасників довірнювала 130 осіб

Чемпіонат Чернівецької області та м. Чернівці пройшов серед спортсменів СК "Extreme", СК "Royal Team" та СК "Evolution", загальная кількість учасників дорівнювала 56 осіб

2

3

4

 

 

За матеріалами обласних осередків

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.