logonew

 

 

4 квітня 2015 року, у Івано-Франківську пройшов 9-й Чемпіонат Украіни з Таеквон-До, в змаганнях взяли участь 308 учасників з 12 областей Украіни.

 

 

      Змагання проходили у двох дивізіонах:  Б - 8-5 куп  та А - 4 куп і вище, також з двох видів Таеквон-До, а саме: мацогі - спаринг  і туль- формальні вправи.

На урочистому відкритті чемпіонату були присутни почесні гості, а саме начальник управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Микитюк Ростислав Степанович та голова комітету з фізичної культури і спорту виконавчого

комітету Івано-Франківської міської ради Матешко Віталій Васильович.

На відкритті змагань організатори підготували для гостей шоу-програму і цікаві командні поєдинки між збірними Івано-Франківська та областей серед юніорів та дорослих.

За результатами даного чемпіонату буде сформована збірна команда Украіни для участі у Чемпіонаті світу який відбудеться на прикінці травня в Італії.

0E0lawvSSUs

 

Загальна

даянги

медали

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.