8

 

З 26 квітня по 1 травня в м. Пореч, Хорватія пройшов Чемпіонат Європи з таеквон-До серед дорослих та юніорів, в якому взяли участь понад 1000 учаників з 30 країн Європи. Змагання відбулися з 4-х видів програми: спаринг, формальні вправи, силове розбивання та спеціальна техніка.

 

За результатами загально-командного заліку Національна збірна команда України з таеквон-До від керівництвом головного тренера збірної Олега Солов'я та Катерини Соловей виборола 3 місце серед 30 команд-учасниць. 

Чемпіонами Європи стали Анна Сірокваша, Кіра Чекіс та Артур Кузьмін, завоювавши 1 місце в особистому заліку, віце-чемпіоном Європи - Тимофій Матвійчук, який зайняв 2 місце. Команда українських таеквондистів у командних змаганнях за видом програми "Спаринг" також завоювала 1 місце.

Свої перемоги українські таеквондисти присвятили Збройним силам України, які захищають нашу землю від російських окупантів. 

 8

9

10

6

5

4

3

1

2

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.