imgonline com ua Compressed XBwzZbGXuZ

 

 

17-18 лютого в м. Харків відбувся Відкритий чемпіонат з таеквон-до Харківської області. Участь у змаганнях взяли 210 спортсменів з 10 клубів Харківського, Дніпропетровського, Запорізького та Кіровоградського обласних осередків ВСТ.

 

 

 

 

За результатами змагань перше місце в розділі індивідуальний туль посіла команда СК "Прайд" (м. Харків), друге місце - СК "Дан Гун" (м. Харків), третє місце - СК Сокіл (Федерація Чан Хун, м. Дніпро).

В розділі спецтехніка та тест сили перше місце посіли спортсмени СК "Дан Гун" (м. Харків), друге - СК "Прайд" (м. Харків), третє - СК "Шальке" (м. Харків).

В розділі спаринг найсильнішими були спортсмени СК "Дан Гун" (м. Харків), на другому місці - СК "Прайд" (м. Харків), на третьому місце - СК "Сокіл" (Федерація Чан Хун, м. Дніпро).

imgonline com ua Compressed IiNhnuL0mkQJw

imgonline com ua Compressed 9sZtQKgR8Yz

imgonline com ua Compressed jhJ0ovoFC8nsjFo

imgonline com ua Compressed uvBSAKfHOQF

imgonline com ua Compressed db5WdJNfyO5F

 

 

За матеріалами Харківського обласного осередку ВСТ

 

 

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.