a a1e9b7e1     

 1-2 березня 2014 року у Івано-Франківську відбувся відкритий чемпіонат міста з Таеквон-До серед дітей. Організаторами змагань виступили Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнського Союзу Таеквон-До та Івано-Франківський спортивний комітет.

 

 

        У заходах взяли  участь понад 200 учасників з Косівського, Калушського,Коломийського,Тисменицького, Галицького районів та міста Івано-Франкіська. Змагання відбувались у двох розділах: формальні вправи (туль) та спаринг (масоги) в особистому та командному змаганні. В деяких категоріях було по 16 -17 учасників. Спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки. Таеквондисти були поділенні на два дівізіони білий-жовтий пояс (змагання серед початківців) та зелений пояс і вище (спортсмени, які займаються тривалий час).

 

ivfrank

ivfra

ivfr

 

 chemp

lefWI1dE6Xk

YEWbFVriZ50

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.