afisha

 

    3 квітня 2016 року у Івано-Франківську відбувся Відкритий Чемпіонат області з Таеквон-До серед детей, юнаків та дорослих.  У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 8 клубів міста та гості з Чернівців. Змагання проходили в двох розділах таеквон-до: спаринг (масогі) і формальні вправи (туль). Спортсмени були поділені на два дивізіони: дивізіон А (спортсмени від зеленого поясу і вище) і дивізіон Б (білий-жовтий пояс, початківці).

 

 

 

      "Змагання показали рівень підготовленості Івано-Франківських таеквондистів, що буде враховано при формуванні команди обласного осередку для участі у Чемпіонаті ВСТ серед дітей та кадетів, який відбудеться найближчим часом у Кіровограді - зазначив керівник Івано-Франківського обласного соередку ВСТ Олег Соловей. - Взагалі я залишився задоволеним рівнем майстерності наших спортсменів і розраховую на вдалий виступ збірної області у Кіровограді - зауважив Олег Соловей.

 image4

image1

image3

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.