afisha

     

 

15-17 квітня 2016 року в місті Кіровоград відбувся 9-й Чемпіонат Всеукраїнського Союзу Таеквон-До серед юнаків. Участь у змаганнях взяли 300 спортсмени з 11 регіонів країни: Вінниці, Дніпропетровська, Запоріжжя, Закарпаття, Івано-Франківська, Київської області, Рівного, Кіровограда, Харкова, Чернігова та Києва. Виступи спортменів було умовно поділено на дивізіони "А" і "В", віком від 7 до 14 років. Змагання проводились у двох розділах туль та спаринг, в індивідуальній та командній першості. 

  

 

 

      "Змагання показали, що в Україні таеквон-до стає все більше популярним і масовим видом спорту, яким може займатись кожен бажаючий не залежно від своїх фізичних даних і соціального становища - зазначив президент ВСТ Валентин Зорба. - У цьому чемпіонаті взяли участь як новачки так і титуловані спортсмени. Таеквондисти продемонстрували пристунім свої досягнення та проявили характер у боротьбі за перемогу".

       "Приємно, що наше запрошення про участь у змаганнях прийняли колеги з інших громадській організації, які також розвивають таеквон-до в Україні. Вважаю, що у цей нелегкий для нашої країни час, саме об'єднання зусиль стає запорукою успішного формування здорового покоління україніців  і розвитку суспільства в цілому - зауважив Валентин Зорба.

zal

    "Суддівська бригада виконала установку на об"єктивне суддівство в повному обсязі і добре справилась з поставленим завданням - зазначила головний суддія змагань Ірина Кузнецова. Впевнено відпрацювали судді з Кіровоградського осередку, які дебютували у цьому чемпіонаті. Взагалі змагання пройшли на високому рівні. Слід відмітити дисциплінованість учасників і взаємоповгау один до одного на даянгу. З малих років ми привчаємо наших учнів дотримуватись принципів таеквон-до, які співзвучні із загальнолюдськими принципами нашого суспільства, а такі змагання стають символічним іспитом на життєому шляху спортсмена - зауважила Ірина Кузнецова. 

medal

10

1

2

3

7

4

5

6

9

11

zakarp

Закарпатські таеквондисти висловлюють подяку Василю Деревянко за фінансову підтримку для участі у змаганнях!

 

Результати змагань:

http://mytkditf.in.ua/tournaments/?results&tid=5

http://mytkditf.in.ua/tournaments/?global=1&tid=5&vo=5&vt=2

 

     Всеукраїнський Союз Таеквон-До висловлює подяку тренерам, спортсменам та суддівській бригаді ВСТ за участь у Чеміпонаті!

     Окрему подяку висловлюємо колективам Глобальної Федерації Таеквон-До та Федерації Чан Хун ІТФ України за активну участь у змаганнях. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у справі розвитку таеквон-до в Україні.

 

Матеріал підготовлено: Ганна Костенко

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.