1

 

 

16-17 листопада в м. Чернівці пройшов спаринг-семінар з тренером юніорскої збірної України з Таеквон-До Ігорем Максименко, який виховав двох чемпіонів світу та чемпіона Європи з Таеквон-До. 

 

 

 

В семінарі прийняли участь 85 спортсменів з спортивних клубів Чернівецького обласного осередку ВСТ та дружніх організацій. Спортсмени відвідали по 2 тренування за 2 дні семінару. Ігор Максименко поділився своїми знаннями і досвідом та побажав розвитку спортсменам та досягнення нових спортивних висот.

2

3

4

5

6

 

 

 

За матеріалами Чернівецького обласного осередку ВСТ

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.